infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hamd olsun iyiyim canim sen nasılsın ? Bende dun doktora gittim cok şükür kese göründü ama kalp atışı icin 15 gun sonraya gelin dedi doktorumuz insaallah saglikli bir gebelik geciririz tatlım :KK36::KK36:
ay hadi gözün aydın canım masallah:nazar:.insallah darısı kalp atıslarını duymaya:KK70:8. ve 9. haftalarda dikkat et dinlen bol bol,bu haftalarda cok iş görme yat.:KK19:Allaha emanetsiniz canım.insallah:KK70::KK70::KK70:

hoşbulduk canım
napayım kuzum evdeyim
sen napıyosun

30 ama maşallah 25 gibi görünüyosun canım benm

ben başlayayım ozaamn buay havuçsuyuna kuzum

ben buay dkont hapı kullanyrm ya canım hap bitince adet olmam lazım 10 gün içinde yani adet olunca incir ve havuç kürü yapayım diyorum önümüzdeki ay olmazsa 2.adetimde doktora giderm aşılama için

bende aynı gülüm ev iş kosturmaca.:eek:basla canım sanırım bebegin rahme daha iyi tutunmasını saglıyor.sagol bacım benim.:KK54:hadi bakalım rahmin güzelce toparlanıyor bebiş için,hazırlanıyor insallah:KK70:

inş canım saol.sen neler yapıyosun doktora fln gittin mi son zamanlarda ?
gitmez miyim hic kuzum coook gittm artık yoruldum :KK43: eşimin hızlı hareketli sperm sayısı az bnmde 1 tüpüm tıkalı daha dogrusu ikiside kapalıydı birini laparoskopiyle actırdk elh .. sorunlarımz bnlar .. 2 defa catlatma iğnesi denedik tutmadı :KK43: asılama henüz denemedk ama bu gidişle denycez galiba :KK43:

canım ya hepimizin derdi ayrı yıpratıyor insanı çok bu süreçler inş kısa zamanda hamile haberleri verebiliriz birbirimize.bazen hiç olmucakmış gibi geliyor pozitif olmaya çalışıyorum ama bazen olmuyo işte

yok şükür bende bi sorun yok adetim fln hep düzenlidir eskiden beri bütün tahlileri yaptırdım bişi çıkmadı bi rahim filmi çekilmedi böyle giderse onuda yaptırcam
sen hangi hastaneye gidiyorsun canım rahim filmi ssklarda anestezisiz çekiyorlar üniversitelerde haftanın 1 günü anestezili çekiliyor bende 15 ekimde çekincem dün randevu aldım dokuz eylülden anestezili olcak benimki

ben silik çizgileride değerlendirmiştim cnm zaten bı tane sılık cıktı ertesı gun koyu olmuştu..hadı bakalım haırlısı..sabahkı ıdrarınla yap işte 4 saat beklemek zorunda kalmazsın..

al tatlım ınternette cok uygun fıyatı..aynı gebelık testı gıbı her sabah aynı saatte yapıyorsun çift çizgi görünce ilişkiye gırıorsun
nasıl ayrlıyosunuz ama tamamen anlat bana yani kaç gün yapıyon falan filan işte:110:

ay hadi gözün aydın canım masallah:nazar:.insallah darısı kalp atıslarını duymaya:KK70:8. ve 9. haftalarda dikkat et dinlen bol bol,bu haftalarda cok iş görme yat.:KK19:Allaha emanetsiniz canım.insallah:KK70::KK70::KK70:

Canim benim Allah senden razi olsun insaallah daim olsun tatlim sabahtandir göbeğm ağrıyor nieye olabilir acaba korkutmak istemiyorum kendimi ama ne yapsam yarin esim doktora soracakmis ne olabilir diye hic boyle bir agrim olmamisti ilk kez boyle bir agrim olustu bugun kaynanamlara gittim kol çantam biraz agirdi yurudumde ondanda olabilir ama agrisi vurdumu cok kotu sicak su torbasi ile duruyorum :KK43: ya düşük olursa diye cok korkuyorum sizlerden dua bekliyorum Hayrli geceler

esesim taraziye düşük yapmış özelden konuştum çok üzüldüm zaten zorla buluyoruz geri kaybetmek çok zor geliyor
önce ben sonra nihal sonra taraziye aklıma gelmeyen varmı bilmiyorum şimdide birsen risk altında allah onn bebişini korusun inşallah o bizim çektiğimz acıyı çekmesin rabbim korusun birsene dua edelim ben ayetel kürsi okyorm şimdi

:KK42:tühh cnm cok üzüldüm ya o_O
insallah saglıklı hayırlısı ile evlatlarımız olur :KK1:

canım benimde agrım cok oldu arada olyo hala rahmin genişleyip büyüdüğü içindir.yarın gecmezse doktora git olmazsa canım.benim doktorum kanama ve idrarda yanma olmadıgı sürece sorun yok demişti.agır seyler tasıma canım dikkat et.gecer insallah Ya Mubdi oku hergün 99 defa ayetel kürsi nas felak ihlas oku hergün canım.Allah korusun...

X