infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayırlısı olsun :nazar:benimkide mayısta evlendi çok şükür atlatık o telaşı:nazar: negatifleri çıkar zaten hayatından:KK12: balkon yıkadım 2 tane cam sildim 1 makina çamaşır astım ikinci makinada yıkanıyor işler beni bekliyor ama yarın başlıcam eşim yarın evde o kızımıza baksın ben işleri haletcem yarın ola hayır ola bugün tatil verdim artık yeterli :KK55:

ooo masallah hijyenim .. benimde var beyazlar yıkancak ...:KK19:
ooff bazen üsengeclik üstümde oluyor yapasım gelmiyo ..:110::110:
yakın olsanda simdi kahve içseydik,senle muhabbet güzeL..
:KK60:

• Beğen
Reactions: nea
hayırlısı olsun :nazar:benimkide mayısta evlendi çok şükür atlatık o telaşı:nazar: negatifleri çıkar zaten hayatından:KK12: balkon yıkadım 2 tane cam sildim 1 makina çamaşır astım ikinci makinada yıkanıyor işler beni bekliyor ama yarın başlıcam eşim yarın evde o kızımıza baksın ben işleri haletcem yarın ola hayır ola bugün tatil verdim artık yeterli :KK55:

:KK37: Allah mutlu mesut etsin evlenen tüm çiftlerimizi canım :) :KK9::nazar::KK36:

ooo masallah hijyenim .. benimde var beyazlar yıkancak ...:KK19:
ooff bazen üsengeclik üstümde oluyor yapasım gelmiyo ..:110::110:
yakın olsanda simdi kahve içseydik,senle muhabbet güzeL..
:KK60:
ah keşke valla sana çok kanım ısındı canım benim sohpetimiş şahane allah bozmasın:nazar: kız ben sana ne kahveller ne caylar ne tatlılar börekler yapardım ay ne güzel olurdu ya ah şu mesafeler ah ah:mad:

oo masallah .. sen ortancasın ..
ben en büyüğüm.. 3 kızız bizde ..

eşim 4 erkek,abisi var bekar,ikizler üniv . okuor ..
tek evli biziz ..
biz 2 kız 1 oğlan en küçüğümüz olan anneciğimin üst katına evlendi:nazar: babamı 4 yıl oldu kaybedeli

lah kızı
canım benim ilk hamileliğim 25 haftalık doğumla sonuçlandı ikizdiler onlar biri 5 saat diğeri 6 gün yaşamıştı mezarları var atları var nufüsta kayıtları var

Allah kızınaisizlere ömür versin nasip .. :KK51:
napıcaksın herkesin sınavı farklı .. :KK1:

X