infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

arkadaşlar merhaba incir + havuc kürü uygulayan var mı? varsa nasıl yaptınız sonuç alan oldu mu?

canımmm nasılsın geçmiş olsun varmı ayağında bişey dikkat et kendine
bacağımda doku zedelenmesi var canım zor basıyorum kırık fln yok şkr bgün gittk hastaneyede.. bi iki haftaya geçer inşallah ayağımı uzatıp yatıom yada öle oturuyorm hep..saool tatlım

selam kıscem iyiyim evimiz temizledim oturuorm
arkadas aradı aksama kocislerde gelir gel oturalım dedi
yemege davet etti ikindi oraya gitcem sizler napısnuz ?
hep yatıym artık bnde canım...güle güle kirlet banada annemler gelcek şimdi valla bn eve fln bakamdm duramıyorum ayakta bacağım bayağı şişti ve çk ağrı acı var...iki kişinn kaldıramdığı demir yüksekten düşünce kırılmadığına dua ediyoruz hamdolsun

selam kızlar nasılsınız ben nasıl yorgunum anlatamam bugün 3.gün testlerimin sonucunu aldım çok şükür bişe çıkmadı yine zaten doktor tazeleyelim dedi tahlillerini...perşembe günü göstercem doktoruma eşimde spermogram vercek bakalım nolcak

Ayyy gerçekten cook.. dedigin gibi bende paytak paytak yürüom cnm içim cikio bide 1 gün sonrasina munasebt verdi 3 gün 1 gece arayla bide ole acio agrio ilesmeden bari bu kadar eziyete deysede bebis olsa Allah in izniyle..

cnm bünyeden bünyeye degişir ama 2 3 gün olms aslnda artk agrımaması lazm bnce .. benmki gün icersinde gecmsti mesela
Havalar birden sogudu Bnimde ayaklarım hiç isinmaz .. bide afedersin cnm ermesi güne munasebt verdi 3 gün 1 gece arayla düzeliyor um

selam kızlar nasılsınız
bugun kan testını tekrarladık çok şükür 2 katı oldu darısı sizlerin başına inşallah dualarınızı eksik etmeyinnn

Canim senin kac gun gecti adetin? Suan ki degerini ogrenebilirmiyim benim doktorum 15 gun sonra gel diyince bayramdan sonraya kaldi simdi ben nerdeyse 6 haftalik hamileyim doktora gorunecegim zaman allahin izniyle 7 haftalik olucam benim merak ettigim degerimin kac olmasi gerekiyor yada artik deger yerine keseye mi bakicaklar olup olmadığına mi bakacaklar kizlar nolur bana dua edin cok şükür bir belirti yok ama dış gebelikten de cok korkuyorum

selam kızceler , corba yaptım iciyorum
hafif temizlik denmez , toz aldım balkonumu yıkadım vs ..
sizler napıyosunuz günesli sıcacık bir alanyadan selam olsun

selam kızceler , corba yaptım iciyorum
hafif temizlik denmez , toz aldım balkonumu yıkadım vs ..
sizler napıyosunuz günesli sıcacık bir alanyadan selam olsun

Aleykumselam canim masaallah pek titizsin Guzel haberlerini bekliyoruz insaallah gidiyormusun doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…