infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

birsenim nasılsın .. :nazar::emir_bebek:
kızceler nasılsınız ..:KK19::KK54:
ben eşimle gezmelere gidiyorum :KK55::KK55:
baktım herkes yazmıs ..:KK47::KK47::KK47:
insallah dualarımz kabul olur tek duam dileğim:KK75::KK75:
mutlu pazarlar .. :KK28::KK28:
aslında pazar gezilir ama bizde bi gariplik var sanırım pazar evdeyiz yarın merkeze gtcez :KK48: sanada mutlu pazarlar tatlım gez tabi hem kafan dagılır ii gezmeler :KK70:

Bizde tikildik kaldik evden cikamiyoruz araba yok en uzak yuruyebilcegimiz mesafelere cikiyoruz.. millette der çocuk çocuk yok gezin.. cocuklular bizde çok geziyor eminim..

Kizlar cuma hsg cekildim kasiklarim çok agrio acio normal mi
4 5 gn bnm de ağrım acım olmuştu ,kendim doğum yapmış gbi içim bomboş gibi hissediyordum yürüken hafif eğilerek yürüyordum ..dr. a bu kadar sürmesi normal mi diye sorunca hafif tebessüm etti bişey demedi sağolsun çok yardımcı olduu:KK11:

merhaba cnm bizdede ileri hız sorunu var henüz hamis olamadım ..
ümitsiz olma insallah hamis kalırız,kac yasındasın,ne kadarlık evlisin?..
8 ay cok kısa bir süre değilmi ? aceleci olma , insallah bizlerinde olurki ..

ümitsiz değlim elbette :) Rabbim kısmet ederse olur başka acıklaması yok.. ben 3 yıllık evliyim son 8-9 aydır bebek bekliyoruz ben gittim kadın doğuma sıkıntı yok eşim gitti sonra test sonuçları ileri hız düşük cıktı hakkımızda hayırlısı vitamin kullanıyoruz şimdi bakalım

ümitsiz değlim elbette :) Rabbim kısmet ederse olur başka acıklaması yok.. ben 3 yıllık evliyim son 8-9 aydır bebek bekliyoruz ben gittim kadın doğuma sıkıntı yok eşim gitti sonra test sonuçları ileri hız düşük cıktı hakkımızda hayırlısı vitamin kullanıyoruz şimdi bakalım

amin insallah cnm :)

X