infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

market sütüyl e yaptım cnm bn belkide ondan faydasını görmedim ,dene biçok kişiye faydası olmuş bn bu ay köy sütü alırsam yine yapıcam yumurtlama günlerinde 2 gn kendini üşütmeden kaynatıp üstüne otur akşamına malum şeyler evt yaptım öğlen kaynarken davlumbazı son ayara açtım ve orda durmadım içebildim bu sefer cnm inş. hepimizn vesilesi olur bu kürler hayırlısıyla pozitifi görürüz evt meryem suresini de okuyalım çok inanıyorum birde anlamını dinlesene netten bni çoook etkiledi......okurken kuranın başından kalkasım gelmio

21 ekimde
insallah birseycik olamaz cnm stres yapma
esesim senndemi cann tatlı çekiyor öğleden beri tatlı tariflerine bakıyrdum şu an fırınımda ıslak kurabiyenn kurabiyesi pişyor kakaolu gel hadi havada yağmurlu koçişten izin de aldım evdeim kuzuumm

ayyy çok saol Allah senden razı olsun bebeğine hayırlsıyla kavuşup , eşinle beraber hep onun yanında olmayı nasip etsin canım...şuan adetin 9. gününde başladım soğan kürüne 15 gün yapıp brokoliye başlıyım zaten onu çk severim :) soğanıda öğlen içebildim dedğin gbi yaptm yannda durmadım cnm ..şimdi 15 gün yapıcam o zamn yumurtlama günm fln geçmiş olucak yinede brokoli kürüne başlasam mı diğer ay mı yapsam brokoliyi acaba

insallah kuzum dualarım hepimize insallah rabbim kimseyi hasretle koymasın :)
amin amin amincanım

Allah kabul etsin birsenim
Allaha emanetsiniz bebişinle

amin Allah razı olsun canım.
darısı tüm isteyenlere sanada canım.
afiyet olsun sifa olsun
inan onu bilmiyorum ibrahim saracoglu tvde söylemişti nasıl yapılacagını onu bir arastır istersen saracoglunun sitesinde yazıyodur belki...
bence o nasıl dediyse o sekilde yap canım

tamam tatlım çok saol araştırıyım bi nasıl ümitle doluyum bir bilsen

aksesuarlar hep altın
güzel şal bağlayamıyorum ki offfff

aman ne var baglamasında yavrum yaa..bende oyle gelısı guzel baglıorum şalı..cnm gold rengı guzel olur bordo fln sıyaha her renk yakısır tatlım

merhaba canım gözünaydın Rabbim kucağına almayıda nasip etsin

saol cnm darısı hepınızın basına inşallahh

Kizlar hsg çekildi m çok sukur ve bir sorun yokmus .. :)

gozun aydın cnm hsg den sora hamıle kalan cok..inşallah sende en yakın zamanda kalırsın cnm

selammmmmmmmmmmm nebaer kısççeler esesim naslsın kısçelerim sizler nasılsınız?? dün kısızılar geldi esesim bu ayda olmadı bu gidişle hiç olamayacak

canım gözün aydın hamişsin demekki yeni gördüm çok sevindim yaaaaaaaa hadi hayırlısı hakkında inşallah kucağına aldığın günü de görürün tatlmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…