infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

maydanoz süt buharı bende denemek istiyorum :oops::oops: bi faydası oldumu sana canım soğan kürünü bende arkadaşların anlattığı gibi yaptım kaynarken başında bekleme ama süreyi kontrol et Meryem suresini okumaya bende başlıcam :KK51::KK51::KK51: rabbim çabalarımızı boşa çıkartma isteyen herkesin kucağını hayırlı evlatlarla doldur (amin):KK1::KK1::KK1:
market sütüyl e yaptım cnm bn belkide ondan faydasını görmedim ,dene biçok kişiye faydası olmuş bn bu ay köy sütü alırsam yine yapıcam yumurtlama günlerinde 2 gn kendini üşütmeden kaynatıp üstüne otur akşamına malum şeyler:KK70: evt yaptım öğlen kaynarken davlumbazı son ayara açtım ve orda durmadım içebildim bu sefer cnm inş. hepimizn vesilesi olur bu kürler hayırlısıyla pozitifi görürüz:KK68: evt meryem suresini de okuyalım çok inanıyorum birde anlamını dinlesene netten :KK61:bni çoook etkiledi......okurken kuranın başından kalkasım gelmio:KK61::KK68:

:KK4: 21 ekimde :-):-)
insallah birseycik olamaz cnm stres yapma :KK6:
esesim senndemi cann tatlı çekiyor öğleden beri tatlı tariflerine bakıyrdum şu an fırınımda ıslak kurabiyenn kurabiyesi pişyor kakaolu gel hadi havada yağmurlu koçişten izin de aldım evdeim kuzuumm:KK49:

canım tıkalı tüpler için sarac oglu brokoli kürü öneriyodu tv de dinlemiştim.netten bunu buldum

Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.
Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.
Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=26283.15

Allah kabul etsin canım bebegine vesile olsun insallah Allah büyük:KK70::KK70::KK70:
ayyy çok saol Allah senden razı olsun bebeğine hayırlsıyla kavuşup , eşinle beraber hep onun yanında olmayı nasip etsin canım...şuan adetin 9. gününde başladım soğan kürüne 15 gün yapıp brokoliye başlıyım zaten onu çk severim :) soğanıda öğlen içebildim dedğin gbi yaptm yannda durmadım cnm ..şimdi 15 gün yapıcam o zamn yumurtlama günm fln geçmiş olucak yinede brokoli kürüne başlasam mı diğer ay mı yapsam brokoliyi acabao_O

insallah kuzum dualarım hepimize insallah rabbim kimseyi hasretle koymasın :) :KK37::KK37::KK37:
amin amin amin:KK70::KK70::KK70:canım

Allah kabul etsin birsenim
xenforo-smilies-kk2.gif
Allaha emanetsiniz bebişinle:KK70:

ayyy çok saol Allah senden razı olsun bebeğine hayırlsıyla kavuşup , eşinle beraber hep onun yanında olmayı nasip etsin canım...şuan adetin 9. gününde başladım soğan kürüne 15 gün yapıp brokoliye başlıyım zaten onu çk severim :) soğanıda öğlen içebildim dedğin gbi yaptm yannda durmadım cnm ..şimdi 15 gün yapıcam o zamn yumurtlama günm fln geçmiş olucak yinede brokoli kürüne başlasam mı diğer ay mı yapsam brokoliyi acabao_O

amin Allah razı olsun canım.
xenforo-smilies-kk2.gif
darısı tüm isteyenlere sanada canım.
xenforo-smilies-kk2.gif
afiyet olsun sifa olsun
xenforo-smilies-kk2.gif
inan onu bilmiyorum ibrahim saracoglu tvde söylemişti nasıl yapılacagını onu bir arastır istersen saracoglunun sitesinde yazıyodur belki...
xenforo-smilies-kk40.gif
bence o nasıl dediyse o sekilde yap canım

amin amin amin:KK70::KK70::KK70:canım

Allah kabul etsin birsenim
xenforo-smilies-kk2.gif
Allaha emanetsiniz bebişinle:KK70:

amin Allah razı olsun canım.
xenforo-smilies-kk2.gif
darısı tüm isteyenlere sanada canım.
xenforo-smilies-kk2.gif
afiyet olsun sifa olsun
xenforo-smilies-kk2.gif
inan onu bilmiyorum ibrahim saracoglu tvde söylemişti nasıl yapılacagını onu bir arastır istersen saracoglunun sitesinde yazıyodur belki...
xenforo-smilies-kk40.gif
bence o nasıl dediyse o sekilde yap canım
tamam tatlım çok saol araştırıyım bi :KK51::KK28::KK68: nasıl ümitle doluyum bir bilsen:KK68:

aksesuarlar hep altın :-):-)
güzel şal bağlayamıyorum ki offfff :KK34:

aman ne var baglamasında yavrum yaa..bende oyle gelısı guzel baglıorum şalı..cnm gold rengı guzel olur bordo fln sıyaha her renk yakısır tatlım

merhaba canım gözünaydın Rabbim kucağına almayıda nasip etsin :KK49::KK49::KK49::KK49:

saol cnm darısı hepınızın basına inşallahh

Kizlar hsg çekildi m çok sukur ve bir sorun yokmus .. :)

gozun aydın cnm hsg den sora hamıle kalan cok..inşallah sende en yakın zamanda kalırsın cnm

selammmmmmmmmmmm nebaer kısççeler esesim naslsın kısçelerim sizler nasılsınız?? dün kısızılar geldi esesim bu ayda olmadı bu gidişle hiç olamayacak:KK51::KK61:

aman ne var baglamasında yavrum yaa..bende oyle gelısı guzel baglıorum şalı..cnm gold rengı guzel olur bordo fln sıyaha her renk yakısır tatlım

saol cnm darısı hepınızın basına inşallahh

gozun aydın cnm hsg den sora hamıle kalan cok..inşallah sende en yakın zamanda kalırsın cnm

canım gözün aydın hamişsin demekki yeni gördüm çok sevindim yaaaaaaaa hadi hayırlısı hakkında inşallah kucağına aldığın günü de görürün tatlmmm

X