infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım pek inanmıyorum o tarz şeylere de :confused:

esesim ne demek inanmıyorum :KK20: şifanın nereden geleceğini bilemezsin ki balım :KK55:
(soğan kürüne inanmıyorum dedin dimi ben öyle anladım inş. yanlış anlamamışımdır:KK48:)
iki yıldır hamile kalamayan ben bu ay soğan kürü uygularken hamile kaldım sence tesadüf mü canım :KK24:
bir faydası olmayacağını düşünerek erteledim hep hatta küre başladığımda da pek umutlu değildim ama çok şükür faydasını gördüm.:KK23:
Bence sen de denemelisin soğan kürünü ve diğer kürleri canım hatta hepiniz denemelisiniz, lütfen deneyin arkadaşlar ne kaybedersiniz ki o_O

esesim ne demek inanmıyorum :KK20: şifanın nereden geleceğini bilemezsin ki balım :KK55:
(soğan kürüne inanmıyorum dedin dimi ben öyle anladım inş. yanlış anlamamışımdır:KK48:)
iki yıldır hamile kalamayan ben bu ay soğan kürü uygularken hamile kaldım sence tesadüf mü canım :KK24:
bir faydası olmayacağını düşünerek erteledim hep hatta küre başladığımda da pek umutlu değildim ama çok şükür faydasını gördüm.:KK23:
Bence sen de denemelisin soğan kürünü ve diğer kürleri canım hatta hepiniz denemelisiniz, lütfen deneyin arkadaşlar ne kaybedersiniz ki o_O

haklısın cnm bazıları işe yaradı diyor ama hiç içmedim ben :)

haklısın cnm bazıları işe yaradı diyor ama hiç içmedim ben :)

esesimm hemen başla küre hadiiii lütfennn :KK19:
sonra incir kürü bir sürü şey var kim bilir hangisinde gizli senin anahtarın :KK22:
kocana her akşam havuç suyu içir, keçi boynuzu pekmezi yedir.. :)
hadi hadi başla şu kürlere lütfennn yoksa şiddete baş vururum heee:KK11::KK48:

esesimm hemen başla küre hadiiii lütfennn :KK19:
sonra incir kürü bir sürü şey var kim bilir hangisinde gizli senin anahtarın :KK22:
kocana her akşam havuç suyu içir, keçi boynuzu pekmezi yedir.. :)
hadi hadi başla şu kürlere lütfennn yoksa şiddete baş vururum heee:KK11::KK48:

keciboynuzu suyu içirdim ama fayda etmedi açıkçası .. tm tm :)

Hayırlısı bakalım adet getiriciye başladım :mad: 10 GÜN İŞCEM GELSİN SONRADA HEMENCİK İNŞALLAH :KK34::KK34:

X