infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

elimizde olan birşeymiş gibi cahilce sorular .. ahh ahh iyi bilirim .. :KK12:
sende bitanesi yetiyor bize düşünmüyoruz de geçç .. ben ne yapaım ..:110:
eşim istemiyor diyordum 2 yıl korunduk,ohh şimdide olmuyo diolar .. :KK1:

gel meleğimmm kurtar anneni buu çileden .. :cry:
kuzuuuuummm gel sarılalım :KK61::KK61:

slm arkadaşlar cuma günü hürmetine kün fe yekün duasına sığındık rabbim cümlemize tüm evlat hasretiyle yananlara hayırlı evlatlar versin....(amin) benide aranıza kabul edermisiniz? umutla bekleyişiniz banada umut oldu infertilite kaderim dediğim anda yenme gücü buldum yazılarınızda :KK58::KK58:
hoşgeldin aramıza canım benim

oyy kuzum insallah bebisindir :KK51:
yok canım 1 hafta önce yumurtlama testi yaptırmıştım yumurta falan yoktu yani bebişte yok 2 gün önce test yaptırdım yarın adet getiriciye başlıcam bayram bi geçsinde rahim filmini çektirmem gerekiyo ekimdeki adetede kesin tedavi canım tedavisiz bebiş gelmicek yumurtalar tembel:KK61:

yok canım 1 hafta önce yumurtlama testi yaptırmıştım yumurta falan yoktu yani bebişte yok 2 gün önce test yaptırdım yarın adet getiriciye başlıcam bayram bi geçsinde rahim filmini çektirmem gerekiyo ekimdeki adetede kesin tedavi canım tedavisiz bebiş gelmicek yumurtalar tembel:KK61:

bu topikte hic adet olmayıp hamile kalanlarda oldu ..
hic canını sıkma , adetlerim düzenli gene olmuyo bak ..
hic canını sıkma olur insallah bizlerinde kuzum nasipp ..

• Beğen
Reactions: nea
iyiyim canım bende çok şükür. ben artık takmıyorum soruları geçen kadının biride soruyo naptın artık gitmiyomusun diyo kesin biliyorum herkese bire bin katarak anlatıcak o yapıdaki bi kadın çünkü bende yok gitmiyorum zaten bişeyim yokmuş korunuyorum erken daha dedim sustu öyle diyince bazende yalan söylemek gerekiyo yoksa o bakışlar çok can sıkıcı çoğusunuda umursamıyorum zaten kafama takınca ne oluyo ne değişiyo o yüzden allahım bilir doğru zamanı :KK68:
çok güzel düşünyrsun bebeğim ,haklısın arada bnden dedğin tipteki kadınlara merak edenlere inat biraz daha yapmıcam diorum:p bnm yaşadğım bölge nerdeyse herkes merak ediyor kçük bi yer ve eşimn ailesi çok tanınıyor herkes laf etcek yer arıyor:KK12: birinde pataneye girdim kadınn biri sen çocuğu olmayan filancanın gelinimisin diyor bilyrm burdaki herkes bana o gözle bakıyor ama bn Rabbmden nisteyip ona sığınıyorum:KK68:

bu topikte hic adet olmayıp hamile kalanlarda oldu ..
hic canını sıkma , adetlerim düzenli gene olmuyo bak ..
hic canını sıkma olur insallah bizlerinde kuzum nasipp ..
sen çok iyi niyetli birisin canım benim allah biran önce güldürsün yüzünü :KK68:

çok güzel düşünyrsun bebeğim ,haklısın arada bnden dedğin tipteki kadınlara merak edenlere inat biraz daha yapmıcam diorum:p bnm yaşadğım bölge nerdeyse herkes merak ediyor kçük bi yer ve eşimn ailesi çok tanınıyor herkes laf etcek yer arıyor:KK12: birinde pataneye girdim kadınn biri sen çocuğu olmayan filancanın gelinimisin diyor bilyrm burdaki herkes bana o gözle bakıyor ama bn Rabbmden nisteyip ona sığınıyorum:KK68:
evet oyum biderdin varsa söyle sanamı kaldı çocuğumun olup olmaması de ben artık kırılırlarmı üzülürlermi düşünmüyorum beni üzüosa bende onu üzerim tahammülüm yok artık bu sorulara ama allahım öyle büyükki doğru zaman geldiğinde hepimizin yüzünü güldürcek inşallah soğan kürüne ne zaman başladın canım nasıl uyguluyosun anlatırmısın:KK50:

:KK70::KK70::KK70: cnm bende perdeler,camlar,halılar yaptım onları boynum halen agrıyor :KK76::KK76::KK76::KK76:
aynı zamnalarda görmcemn evinide taşımaya gittim boyum var die hep perdeler bana bakıyor tabi:KK30: neyseki tertemiz oturcaz gari :KK68: ohh miss koltuklarım halılarım halen hijyen kokuyor çk seviyorum bu kokuyu.sen yine mi temizledin daha yeni yapmıştın temizlik cnmcım

evet oyum biderdin varsa söyle sanamı kaldı çocuğumun olup olmaması de ben artık kırılırlarmı üzülürlermi düşünmüyorum beni üzüosa bende onu üzerim tahammülüm yok artık bu sorulara ama allahım öyle büyükki doğru zaman geldiğinde hepimizin yüzünü güldürcek inşallah soğan kürüne ne zaman başladın canım nasıl uyguluyosun anlatırmısın:KK50:

en güzeli cevap vermek ama bende kırmak istemiyorum bazen cok kırıyorum offfffffff :KK14:

aynı zamnalarda görmcemn evinide taşımaya gittim boyum var die hep perdeler bana bakıyor tabi:KK30: neyseki tertemiz oturcaz gari :KK68: ohh miss koltuklarım halılarım halen hijyen kokuyor çk seviyorum bu kokuyu.sen yine mi temizledin daha yeni yapmıştın temizlik cnmcım

gecen yaptıgım işte , daha her yerim agrıyor ..:eek:
cok yordum kendimi .. cnm boyun kac :KK47::KK47:

kardeşimin nişanı için balık siyah model bi elbise aldım :confused:
terzide şuanda yarın alcam :KK4::KK4::KK4:
bayramlık birde etek dikti :KK71::KK71::KK71::KK71:

X