infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aşılama yaptıran arkadaşların yardımına ihtiyacım var, süreçleri nasıl işledi
Canım adetin 2yada3.günü gidiyon kontrole yumurtalarının durumuna göre benim adetin 5.günü yumurtayı büyütmek için iğne yada hap kullanıyon ymurtan istenilen büyüklüğe. Geldiğindede bu da yaklaşık adetin 14.gunune falan denk geliyo çatlatma iğnesini yapıyolar vee iğneden36saat sonra aşılama yapılıuo

Benim de pek inanasım gelmiyo ya
acıkcası bende pek inanmadım ne bilim oturup kalkamıyordu cok zorluk cekti 1 kere degıl hatta bi kac kere denedi yakıyı artı birde belinide cektirdi.... bel agrılarına falan iyi geliyordur ama nebilim banada denememı soyledi bende suanlık denemeyi düşünmediğimi söyledim ama ileride ne olur bilemem artık her yolu dener oldum....:S

Canım hikayenide paylasırmısın nasıl bi sürecten gectin neler denedin :KK51:

Ben iki senelik evliyim 6 ay hepatit ignesindrn dolayi korundum. 2 ay sonrada tiroid cikti birde onun icin korundum geri kalan zamanda klomen ve en son 2 ay once aşılama olmuştum sonra doktor um baska yere gitti baska bir bayan doktor asilamadan sonra yine klomene baslatti gecen aydi baslamistim yumurtam büyüdüğünde igne yapmadi kendisi catlar dedi ve kendiliginden catladi cok şükür rabbime hamile kalmışım ben bu ay icinde adete baslamadan incir yedim hemde cok yedim hergun 4 tane yerdim cayin yaninda kullanirdim sonra esimle birlikte olacağım akşam yakıyi kullaniyordum sabah cikariyordum onun disinda agir bir is yapmadim cok dua ettim isteyen herkese kendime hep istedim hep istedim cok şükür Allah a benimde yüzüm güldü.Rabbim sizleride guldursun kucaginiz bebislerinizle dolsun insaallah

Canım tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin. :)
sen şimdi yakı deyince aklıma geldi ben geçen ay belim ağrıdığı için iki kez yakı yapmıştım :KK57:
onun etkisi olmuş olabilir bende de :)
ayrıca ben soğan kürü de yapmıştım:KK66:

Allah razi olsun canim Rabbim kucağımiza almayida nasip etsin insaallah ben bir arkadaşı n tavsiyesi uzerine yaki yi denedim cok şükür oldu bence herkes deneyebilir bir zarari yok tam tersi seninde dedigin gibi bel ağrısına da cok iyi canim ben sogan suyu nu 3 gun icebilmistim midem almadi karin ağrısı bulanti yapti bende inciri denedim yumrta çatlama icin bire bir :KK66:

merhaba kızlar ben daha bugun katıldım aranıza ve sırf bunu yazmak ıcın uye oldum daha 16 gunluk anneyım normal yolla normal dogum yaptım sukur evladıma kavustum allah ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah. benım doktorum ıst. tıp fak. dc dr Ercan BASTU kendısı infertilite bölumu doktoru ama bana tanıdıgımız oldugu ıcın baktı ve ben bugune kadar boyle bır doktor gormedım hamılelegım suresınce en az 6 -7 doktor degıstırdım ve en son ercan beye gıttım ınanılmaz bır ınsan kısılık olarakta hekım olarakta demek ıstedıgım şu ben kendısınden cok memnun kaldım boyle durumlarda doktor hasta ılıskısı ve moral cok onemlı tavsıye edıyorum umarım faydalı olabılırım

X