infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim bioblas kullandim sonra pantene sonra blendax bircok markanin sac dokulmesine karsi etkili olanindan kullandim ama fayda gormedim. Strese bagliyorum kendi kendime.
anladım canım of ya birde saç dökülmesi çıktı başıma saçlarımı düzleştiremyrm artık inceldi saçım iyice önceden kalın diye şikayet ediyordum 50 günde saçım yarıyarıya azaldı

bilmiyomki canım belki rahmin toparlanmasını kolaylastırabilir bence doktorunu dinle gülüm adetin düzelir belki ve rahmin toparlanır.yada gebelik olmasın diyemi yazdı rahim toplanmadan,bir bildigi vardır canım
anladım canım benim dediğin gibi kullanayım ben buay hapı bakalım 2 ay kadar beklerm sonrasında duruma göre aşılaama olrum tekrar

Başın sağolsun Allah rahmet etsin komşuna gerçekten cok üzücü Bende yakin kız arkadaşımi kalp krizinden kaybedince cook uzulmustum nerdeyse senesi doldu ama ben halen alışamadım

allah yardımcıları olsun çok gençmiş adamcağız allah rahmet eylesin kadına çocuklara rabbim sabırversin insan ölümü düşünnce hayattan birşey istemiyor
allahım korusun bugün hastanede eşim diyo bazen çocuğumzn olmamasında vardır belki bir hayır diyorum diyo allah korusun bize bişey olsa kim bakacak çocuğa diyo benim tarafımdan kimse bakmaz diyo bende sus öyle şeyler söyleme dedim içim yandı biran allahım sevdiklerimzn acısını göstermesin

Başın sağolsun Allah rahmet etsin komşuna gerçekten cok üzücü Bende yakin kız arkadaşımi kalp krizinden kaybedince cook uzulmustum nerdeyse senesi doldu ama ben halen alışamadım
Sagol canim dostlar sagolsun. Seninde basin sagolsun canim. Gercekten cok zor hele de genc ölümler. Allah sabir versin o kadina 4 cocukla neyapacak. Rabbim herkese saglikli yasam versin evlatlariyla.

Amin canim evet cok zor o kadin icin 4 cocukla ortada kaldi. Çocuk çocuk diyoruz dogru ya bize bisey olsa kim bakar onlara. Kim anne babanin yerini tutarki. Boyle seylere sahit olunca dualarimda farkli oluyor.
Allah im sen bizlere hayirli saglikli imanli evlat nasip eyle o evladimiza saglikla bakmayi nasip eyle evladimizin her zaman basinda olmayi nasip eyle amin.

amin canım amin ne güzel bir dua olmuş eksik dua etmemeliyiz dikkat etmeliyiz dua ederken

amin canım amin ne güzel bir dua olmuş eksik dua etmemeliyiz dikkat etmeliyiz dua ederken

Evet canim eksik dua aman sakın eksik dua etmeyelim. Rabbim o kadar buyuk ki ne kadar istersek o kadar veriyor. Ben esimle ciktigim zamanlar. Allahim biz evlenelim ne olur baska bisey istemem diyodum. Ne olur bizi ayirma diyodum. Ve biz evlendikkk.
Esim diyorki eksik dua ettin diyor bak simdi bebek istiyoruz diyor. Hani baska bisey istemeyecektin diyor. Gercekten ne kadar dogru. :)

ahhh gülüm bi kalabilsekkkk hepimiz kalsak keşkeeee.... inşallahhhh hepimiz için dua ediyırum .. abartısız soyluyorum yemin ederim saçlarım çok beyazladı hep stresten beyaz olmayan saçım beyaz doldu yaaa

Amin ins. Hamile kaliriz canim.ayni durumdayim. Saclarim beyazladi avuc avuc dokuluyor. Hep stres üzuntu sıkınti ondan oluyor

Belki de hamilesin canım :) hamileliğini ovulasyon testiyle öğrenenler var,bi araştır istersen hatta bir de gebelik testi yap bence :)

sanmıorum cnm yaa hamıle oldugumu .. belkı tekrar yumurtluyorumdur dıye dusundum adetımın 15 16 17 gunlerı cıft cızgı gordum ovulasyonda degerlendırdım..sabah tekrar ovu testı yapıcam bakalım

sanmıorum cnm yaa hamıle oldugumu .. belkı tekrar yumurtluyorumdur dıye dusundum adetımın 15 16 17 gunlerı cıft cızgı gordum ovulasyonda degerlendırdım..sabah tekrar ovu testı yapıcam bakalım
canim bende ovulasyon testiyle ogrenmistim yumurtlamadan sonra olduysa pozitif yuzde 99 gebesindir hadi insallah

İYİ AKŞAMLAR KIZLAR7 GÜNDÜR HASTANEDEYİM KIZIMDA ZATÜRE BAŞLANGICI VARDI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…