infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

çok haklısın çoğu zaman böyle beterin beteri var deyip kendimi ikna ediyorum ama bazıanlar elimde olmadan geriliyorum sıkıntı stres yapıyorum ağlama krizlerine giriyorum intihar eğilimi oluyor napacağımı bilmiyrm
ah cnm ya :KK43: bebekle ilgili seylerle ilgilenme artık .. dısarı cık gez mesela sana ne ii gelyosa onu yap tedaviye böyle baslama sakın :stop:

amin canım benim amin bende bugün doktora gittim parça kist vs yok dedi rahim duvarım 5mm düşmüş 2 3 ay tedavi düşünme dedi aşılama için yani yumurtalıklarında temiz dedi küçük bir ihtimal gebelik olabilir dedi test istedi hormonlara bakıldı yarın çıkacak sonçlar test sonucuna göre buay doğum kontrol hapına başlayacağım dedi
anladım canım cok gecmiş olsun bi sorun olmamasına sevindim.insallah sonuclarında güzel cıkar canım.sonrada bebiş gelir insallah:KK70::KK70::KK70:

sağol canım benim desteğin için çok haklısın inşallalh hepimiz anne oluruz birgün
geçmişolsun ciddi birşey değildir umarım

Yok canim sagolasin enfeksiyon derdim var ama ilacla tedavi oluyorum akşamda agrilasti ağrılar bende acile gittim serum verdiler bol su icmem gerekiyor Allaha Şükür bugün iyiyim :)

Kızlar dun akşam geciken adet icin gebelik testi yaptirdik kan degeri yuksek çıkmış 158 bu ne demektir anlamadim doktor gebelik yok demiş acaba kist olabilirmi adetim ilk defa bu kadar gecikti:KK42::KK42::cry: bu hafta icinde doktora gidecem bakalim o ne diyecek benim ismim melek ismen dua etmenizi cok isterim bana Rabbim hepimize bu ay saglikli evlatlar nasip etsin insaallah aminn

Kızlar dun akşam geciken adet icin gebelik testi yaptirdik kan degeri yuksek çıkmış 158 bu ne demektir anlamadim doktor gebelik yok demiş acaba kist olabilirmi adetim ilk defa bu kadar gecikti:KK42::KK42::cry: bu hafta icinde doktora gidecem bakalim o ne diyecek benim ismim melek ismen dua etmenizi cok isterim bana Rabbim hepimize bu ay saglikli evlatlar nasip etsin insaallah aminn

Canım bhcg mi 158 çıkmış :KK64:
eğer bhcg 158 çıktıysa sen hamilesin doktor niye gebelik yok demiş ki :KK57:

slmm kızlar nasılsıınız..

adetıme 2 gun var bu sabah ovulasyon testı yaptım 2. cızgı belırgındı acaba yenıdenmı yumurtluyorum bı fıkrı olan varmı

Belki de hamilesin canım :) hamileliğini ovulasyon testiyle öğrenenler var,bi araştır istersen :KK64:hatta bir de gebelik testi yap bence :)

Canım bhcg mi 158 çıkmış :KK64:
eğer bhcg 158 çıktıysa sen hamilesin doktor niye gebelik yok demiş ki :KK57:

Canim ben sonuc kağıdını gormedim esim arayip söyledi 158 mis dedi acaba 0.158 mi oylede olabilir benim derdim adetim hic bu kadar gecikmezdi :KK43:(

anladım canım cok gecmiş olsun bi sorun olmamasına sevindim.insallah sonuclarında güzel cıkar canım.sonrada bebiş gelir insallah:KK70::KK70::KK70:
sağol canım kist yok dedi neden doğmkontr hapı yazıcak anlamadım şimdi doğum kontrol hapına başlarsam gelecek aya adet olurum acaba kullanmasammı ben 2 ay falan kanamam olmasın rahim toparlansn istiyorum

ah cnm ya :KK43: bebekle ilgili seylerle ilgilenme artık .. dısarı cık gez mesela sana ne ii gelyosa onu yap tedaviye böyle baslama sakın :stop:
canım 2 ay garanti tedavi olmayacağım rahim çok incelmiş hem piskolojik olarakta hazır değilim ama eşim sabırsızlanıyor aşılama yaptıralım diye hani ilkinde tuttu düştü ya eşimde diyo dikkat etmedik ondan düştü busefer yaptıralım tutsun yatarsın sürekli diyor garibim benim aşılamayı garanti tutacak diye göüyor ilkinde tuttu ya inşallah tutarda hayalleri suya düşmez canımın
canım burada hiç gezecek yer yok komşu arkadaş vs market bile yok biraz şehrin dışında köy gibi biryer işyerimiz burada evimizide buradan tuttuk hem işyerine yakın hem evim güzel hemde kirası şehirmerkezine göre uygun baya ondan burada otryrz ben burada çok sıkılıyrm bütüngün tek başıma ama napalım işte sabrediyoruz keşke biraz birikim yapabilsek batıya gidicez orada işyeri düzen kurucaz inşallah
eşimde yorgun argın geliyor işten bazen akşam arabayla geziyoz dondurma yemeye falan çıkıyoruz arada yemeğe gidiyoruz başka birşey yapamıyoruz pek aktivite vs eşim geç geldiğinden işten fazla biryere gidemiyoruz

canım 2 ay garanti tedavi olmayacağım rahim çok incelmiş hem piskolojik olarakta hazır değilim ama eşim sabırsızlanıyor aşılama yaptıralım diye hani ilkinde tuttu düştü ya eşimde diyo dikkat etmedik ondan düştü busefer yaptıralım tutsun yatarsın sürekli diyor garibim benim aşılamayı garanti tutacak diye göüyor ilkinde tuttu ya inşallah tutarda hayalleri suya düşmez canımın
canım burada hiç gezecek yer yok komşu arkadaş vs market bile yok biraz şehrin dışında köy gibi biryer işyerimiz burada evimizide buradan tuttuk hem işyerine yakın hem evim güzel hemde kirası şehirmerkezine göre uygun baya ondan burada otryrz ben burada çok sıkılıyrm bütüngün tek başıma ama napalım işte sabrediyoruz keşke biraz birikim yapabilsek batıya gidicez orada işyeri düzen kurucaz inşallah
eşimde yorgun argın geliyor işten bazen akşam arabayla geziyoz dondurma yemeye falan çıkıyoruz arada yemeğe gidiyoruz başka birşey yapamıyoruz pek aktivite vs eşim geç geldiğinden işten fazla biryere gidemiyoruz
anladım cnm :KK43: ozaman kitap dergi bişiler okuycaksn .. yada film felan ne bleym işte kafanı dagtcak bişeyler işte :KK66: olsn ama esin yanında ya sen hic üzülme .. inş tutarda esinin ümitleri yıklmaz ama ozamana kadar evde bişeyler denesenz olmaz mı ? sorun kmdeydi?

Dahiliye canım 8 tüp kan verdim tum herseye bakildi ama bisey cikmadi
canım bana kadındoğumcu cildiyeye git dedi ama ben hangisne gideym ozamn iyi bişey çıkmamış canım şampuan vs kullanıyrmusun döklme için benm hiç dökülmezdi düşükle birlikte saç dökülmeside başladı hemde avuç avuç dökülyr saçım yarı yarıya azaldı allahtan saçlarım kabarık

ya kuzum2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ... ço küzüldüm neyse... gecen ay ssadece ovulasyon testleri yaptım ve 14. gün iki çizgide aynı koyuluktaydı... neyse bu ay tekrar ovulasyonla deneyelim dedim 12. gun şeffaf yumurtlama akıntısı oldu 1.5gun falan sürdü ama ovulasyon negatifti.. bugun 16. gunum hala pozitif yok... ne yani ben yumurtladımmı yumurtlamadımmı.. akıntı 12. gun oldu ovulasyon negatif.. bugun 16. gun hala ovulasyon negatif... kafayı yıcem artık yeminleee... bebek ne zormuş yaaa .. Rabbim rahmet etsin bizeeee

X