infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin canım inşallah en kısa zaman da bebişine kavuşursun:)

mrb cnm nbr,yap bakalım bi test inşallah vardır bn dün adet oldum maalesef hayırlısı bakalım ,gördüm kırmızıyı Rabbimm ol derse olur dedim napim vardır herşeyde bir hayır
mrb canm iyidr senden naber ya sabah arkadaşın zoruyla idrar yaptım ama bişey çıkmadı glb yok bilmiyorum

üzülme kuzum ya hayırlısı olsun , napim adet sancısı çekiyrm çk fna oluyorm patlıyor kasıklarım yaa
kmiside dioki daha idrar için erken neden yaptın git kan ver dio bilmiyorum beklicem bakalım. sen gene zamanında oldun demekki yumurtluyosun bu çok güzel bişey ben eğer hamiş değilsem adetim gecikti yani gene eski günlere geri döndüm demektir offf

hımm yakın zamnda çk gecikme fln olmadysa kan testi yaptır cnm yaa , bn yumurtladığmı bilyrdm bnm sornm tıkalı ihtimali olan tüpümden yumurtladm bu ay ve olmadı ,tıkalı olabilceği ihtimali yükseldi kafamda ,ama yine dua etmeye dewm edip Rabbimden istiycem bşka çaremiz yok O ol derse olcak ... inşallah hayırlısıyla hamişsindir canımm beniimmm

öyle tabi canm bakalım bekliyim biraz daha olmazsam kan veririm . burda konuşunca o kadar rahatlıyorumki :)

YİNE ÇOK KÖTÜYÜM ALLAHIM DAHA BÜYÜK ACI VERMESİN AMA BAZEN DAAYANILMAZ BİR HAL ALIYOR BUDURUM ÇOK KÖTÜYÜM YİNE ALLAHIM NEOLUR HAYIRLISINDAN BEBEĞİMİ VER NEOLUR

kızlar adetin 21 günü baktırdım progesteron 0.3 cıktı bir doktor yumurtlamışsın dedi :) diğeri yok ymuurta oluşmamış bile dedi kime inanacağımı şaşırdım ( bazen boşuna mi uğraşıyorum diyorum belkide hiç nasibimde yoktur. offf ne bileyimm yine umutsuzluukkk çöktü her ay aynı şey...

canım benim yaa üzme kendini rabbim hayırlısını nasip etsin inş. en kısa zamanda hepimimze.

bu aralar yine krizlerdeyim Allah sonumuzu hayr etsin .şimdide göğsümden süt gelmeye başladı napcağımı şaşırdım daha önce 2 kere ölçtürdüm prolaktinim normaldi illa adetin 3.günümü bakılıyo bu prolaktine şuan eşime verilecek kararı bekliyoruz öncesinde ben tekrar gitsem şikayetimi söyşesem bakarlar mı acaba randevuda aldım adetimin 3.gününe denk gelicek şekilde doktorları biliyosunuz azarlıyolar kafanıza göre iş yapmayın diye daha fazlada beklemek istemiyorum bekle bekle 3 senedir bişe yok diyip yolladılar en son eşim 4 ay önce varikosel ameliyatı oldu yok 3 ay bekle yok bi daha test ver uzattıkça uzattılar Rabbim hepimize nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar

Canim benimde adet gunu disinda 40 cikmisti. Doktor bu dogru degil adetin 3. Gunu sabah 10 dan once kan vermen lazim dedi. O zamanda 29 ciktk. Normali 23 müş. Doktor ilac vermedi bana bu cok fazla degil ilaca gerek yok dedi. Bi kac ay yine takip ettim prolaktinimi yine 27 lerde falan cikti. Bende 1 yillik evliyim bu arada. Ya İns. Hamis. Oluruz en kisa zamanda

Slm canim benimde prolaktin yuksek cikmisti doktor bana gogsunden sut geliyormu diye sormustu. Yok demistim. Adetin 3. Gunu gel sabah 10 dan once kan vereceksin o zaman bakacagiz prolaktine demistim. İnternetten arastirdimda. Prolaktin fazlaliginda sut geliyormus ve gebelige engel bir durummus canim. İlacla dusuyor ama merak etme. Hakkimizda hayirlisi artik ins. Gelir bebisler

Canım geçmiş olsun
canım çok yüksek değil değerin ama yumurta kalitesi bozuluyo pro yüksekliğinde bu ay benim pro normal ama hep düzen de olması için doctor aslanpençesi içmemi söyledi sana da tawsiye ederim. aslanpençesi hem doğal hemde hormonları dengeliyo ... Rabbim bekleyen isteyen herkesin göbüşlerini doldursun inşallah hayırlısıyla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…