infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

oyy kuzum hosgeldin sükür sen nasılsın :KK47:

:-):-) biz demirbaşlar kaldık harbiden :KK53::KK53:

hoşbuldum balım..iyidir cnm adet olmaı beklıorum yıne butun belırtılerım 10 gun önceden başladı..bu ay ovulasyon testıyle denedım ama yıne olmadı olmuor..

siteeye çivi çakıcaz bız :KK51: sen napıon tatlım doktoraa gıtmeyı dusunmuomusun ?

hoşbuldum balım..iyidir cnm adet olmaı beklıorum yıne butun belırtılerım 10 gun önceden başladı..bu ay ovulasyon testıyle denedım ama yıne olmadı olmuor..

siteeye çivi çakıcaz bız :KK51: sen napıon tatlım doktoraa gıtmeyı dusunmuomusun ?

cnm benim icimde bir karamsarlık cöküntü var bunalıma girdim sanırım:KK1::KK1:

içimden bi ses ; hiç anne olamicaksın boşuna uğraşıp üzülme diyor .. :cry::cry:

cnm benim icimde bir karamsarlık cöküntü var bunalıma girdim sanırım:KK1::KK1:

bende oylee yaa yıne bır suru hamıle haberı arkadasım dogum yaptı çok heves edıorum bende ıstıorum yaa..cnmm ben bayram sonrası tüp bebege gıdıorum sende ıı bı doktora gıt beklemekle bısey olacagı yok..

içindeki sese söyle bi tarafım Trakya bi tarafım Trabzon döverim onuu sonrada vururum :KK11:

hoşgeldın cnm ne tarafın trbzn bakım bende trbznluyum hemşommmmmm

eşim bana diyor ki şimdi ; inşallah birgün anne olursunda anlarsın anne olmanın ne demek olduğunu .. :KK51:

bende oylee yaa yıne bır suru hamıle haberı arkadasım dogum yaptı çok heves edıorum bende ıstıorum yaa..cnmm ben bayram sonrası tüp bebege gıdıorum sende ıı bı doktora gıt beklemekle bısey olacagı yok..

hoşgeldın cnm ne tarafın trbzn bakım bende trbznluyum hemşommmmmm

:KK51:bakalım cnm insallah gerek kalmadan hamis oluruz :110:

istanbulda yagmur yagıyor suanda..yagan yagmur bereket evlerımızede yagsın ınsallahhh..
cnm baya doktora ara verdın sen gıtmeyı dusunmuomusun

insallah cnm ben istiyorum da eşim borc bitsin diyor bekliyorum .. :KK51:
birde olacak olsa olurdu düşüncesinde sanırım o .. hayırlısı bakalım nolur .. :KK51:

X