infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

arkadaşlar hasta oldum malsef çoooooook üzgünüm :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:yeni bat 12 ekim inşallah yeni ay yeni umut hayırlısı bakalım

telefonla ceksen :110:
Telle cekmistim fate kuzum bugün doktora gittim buraya yeni bi kadın doğumcu gelmiş alttan muayene attı rahimde sıvı birikmesi var dedi bide smear tesi için örnek aldı 15 gün sonra çıkacak sonuç bide bugün adetim in 21.ci günü progesteron a baktı 7.8 çıktı yumurtlama olmuş dedi amabenim adetlerim düzensizlesmisti 3 ay Yasmin kullan dedi o senin adetini düzenler dedi off yada tedaviye basliyacaz dedi

Telle cekmistim fate kuzum bugün doktora gittim buraya yeni bi kadın doğumcu gelmiş alttan muayene attı rahimde sıvı birikmesi var dedi bide smear tesi için örnek aldı 15 gün sonra çıkacak sonuç bide bugün adetim in 21.ci günü progesteron a baktı 7.8 çıktı yumurtlama olmuş dedi amabenim adetlerim düzensizlesmisti 3 ay Yasmin kullan dedi o senin adetini düzenler dedi off yada tedaviye basliyacaz dedi
inşallah tedavin olumlu sonuç veriri canım sıkma canını

bu arada kızlar adet sancılarım iyice arttı belim ve kasıklarım 19 unda adet olmam gerek doktor 20 sinde çağırmıştı ama gitmicem sanırım

presed diye bi jel bende duydum canım kullanmadım ama kullanıp hamile kalan çok kişi var. spermlerin daha uzun yaşamasını hızlanmasını sağlıyomuş bildiğim kadarıyla
Birde onumu denesem acaba off yaa valla duyduğumuz herşeyi deniyoruz rabbim hayırlısını nasip etsin inş. En kısa zamanda artık oyle sıkıldım ki ne yapacağımı şaşırdım.

X