infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canımsın biliyormusun Doktorum da böyle demişti herseyde bi hayır vardır. 40 gün kanama normalmi ki canım dk gitseydin ya bi sor bana bu hafta kanama olur demişti

Ne olur böyle konuşma ölüm kolay ama ya sonrası eşin ne olcak ailen sakın bitanem böle bişeyi aklından bile geçirme Allah ın gücüne gider her gecenin bi sabahı varmış gercekten biz neler yaşadık hepsini başardık yine başarcaz ve bi gün evlatlarımıza anlatcaz ikimizin hikayesi bu diyecez hersey güzel olcak ben inanıyorum Rabbim den umudumuzu kesmiycez böle konuşmak sana yakışmıyor böle yaparsan bana nasıl yardımcı olacaksın bacım içim yanıyo yüreğim kabardı artık

Canim cok gecmis olsun. Cok uzuldum. En azindan hamile kalabildin buna sevinebiliriz en azindan. Teyzemin kizida dusuk yapmisti. 2 ay sonra hamile kaldi. Sadece moralin yuksek olmali canim. Doktor oyle demisti. Uzuntu ve umitsizlik yok demisti.
evet dok bi ay sonra tekrar deneyip hamile kalabilirsin dedi iyki varsınız hepiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…