infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

eda canım ablan mı doğum yaptı Allah analı babalı büyütsün darısı sana inşallah caNIM
ewet canım ablam dogum yaptı:KK73::KK73::KK73:
amin canım tüm evlatlarımızı rabbim analı babalı büyütsün inşallah..:emir_bebek:
inşallah rabbim daha fazla özlem çektirmeden bizlerede verır :emir_bebek:
Benım batıma 2 gün kaldı 14 eylül bakalım nasipp :KK51:

ewet canım ablam dogum yaptı:KK73::KK73::KK73:
amin canım tüm evlatlarımızı rabbim analı babalı büyütsün inşallah..:emir_bebek:
inşallah rabbim daha fazla özlem çektirmeden bizlerede verır :emir_bebek:
Benım batıma 2 gün kaldı 14 eylül bakalım nasipp :KK51:
[/Q
inşallah canımmm hayırlı olsun bende aşılama yaptırdım 8 gün sonra alıcam sonucu hakkımızda hayırlısı olur inşallah Rabbim aratmasın

rabbim utandırmasın canım allah emeklerımızı boşa cıkarmasın evlat özlemı cekmek cok zorrrr:KK12::KK12::KK12::KK12:
inşallah pozitif sonuclar alırsın hep pozitif düşünn cok fazla iş yapma yat :KK4:

rabbim utandırmasın canım allah emeklerımızı boşa cıkarmasın evlat özlemı cekmek cok zorrrr:KK12::KK12::KK12::KK12:
inşallah pozitif sonuclar alırsın hep pozitif düşünn cok fazla iş yapma yat :KK4:
canım bu hafta raporluydum evde yattım p.tesi iş başı yapıcam umarım pozitif olur olmazsa da hayırlısı deyip devam edicez sadece bizde değil ki canım aşılamam da doktorum herşey çok güzeldi dedi bende ve eşimde hiçbir problem yoktu Allah isterse olur dedi canım bundan daha fazla ne söylenirki ne çok umutluyum ne de çok umutsuz ikizlerimi bekliyorum kısmetse :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

saol dadlum sen nasıl oldun pekmez ic bal ye .. o_O
öksürügün gecmedimi? esimde öksürüo cok kötü oldu oda :KK1:
canım yapmadığım kalmadı zencefil bal limon ıhlamur aklına ne gelirse benim ki ilginç kronik bir öksürük değil gıcık geliyor ara ara gelince öksürmeye başlıyorum arkasından istifra ediyorum

canım bu hafta raporluydum evde yattım p.tesi iş başı yapıcam umarım pozitif olur olmazsa da hayırlısı deyip devam edicez sadece bizde değil ki canım aşılamam da doktorum herşey çok güzeldi dedi bende ve eşimde hiçbir problem yoktu Allah isterse olur dedi canım bundan daha fazla ne söylenirki ne çok umutluyum ne de çok umutsuz ikizlerimi bekliyorum kısmetse :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
hıh raporlu olman cok ıyı canımm :KK9::KK9:
inşallahh inşallah ikizlerin geliyodur allah büyükkk '' O ol der oluverir ''

X