infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ben hicc hamile kalmadım
olmicak gibime geliyor
olacak inşallah olacak inan üzülme esesciğim bu arada senin sorun ne canım ya kaç kere aşılma yaptırdın doktorundan memnunmusun veye doğru tedavi uygulurormu acaba çünkü doktor çok önemli bu işte

böyle şeylere inanmayın kızlar boşverin cevap verme o şahsa canım

ne güzelki hamile kalabiliyorsun bunu düşün mutlu ol canımbende çok zorluklar yaşadım kızıma kavuşana kadar 2 tane evlat acısı allah kimseye yaşatmasın
evet öyle ama daha olmadı işde innşş rabbim tüm istiyenlere versin artdırmasın kimseye biyere oturmaya gidince bayanların kucagında hep bebek bende kendime bakınca eksik hissediyorum

olacak inşallah olacak inan üzülme esesciğim bu arada senin sorun ne canım ya kaç kere aşılma yaptırdın doktorundan memnunmusun veye doğru tedavi uygulurormu acaba çünkü doktor çok önemli bu işte

1 kez asılama oldum ocak ayında ..
doktorumdan memnunum aslında baska dr.gitmedim hic ..
hormon hsg sperm testi sonra yumos takibi 3 ay sonra asılama oldum ..

evet öyle ama daha olmadı işde innşş rabbim tüm istiyenlere versin artdırmasın kimseye biyere oturmaya gidince bayanların kucagında hep bebek bende kendime bakınca eksik hissediyorum
evet çocuk evlat acısı kötü rabbim yaşatmasın

Reactions: nea
Merhabalar güzel anne adayları
Geçen hafta izindeydim bol bol dinlendim hafta başında da hasta oldum ama şükür ki çabuk atlattım sizler de çok iyisinizdir inşallah

esesim 20 eylülü bekliyorum canım :)

cnm asılama cok basit hicbisey olmuyo ki ..
hsg anestezili mi olcan ?
Evet anestezi alacağım. Korkuyorum çünkü. Sonra aşılama olmak niyetim, aslında ara verecektim ama aşılamada olmazsa ara vereceğim tüp bebekten önce. Bakalım neler olacak.

19) vitae ********* ******* 19. Hamişimiz

hosgeldin naber annisim nasıl gidio hamislik

Reactions: nea
Evet anestezi alacağım. Korkuyorum çünkü. Sonra aşılama olmak niyetim, aslında ara verecektim ama aşılamada olmazsa ara vereceğim tüp bebekten önce. Bakalım neler olacak.
rahim filminin üçreti ne kadar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…