infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hepimiz istiyoruz kuzum , yasadıklarımız zor .. gecmis olsun cnm
sağol gülümmm ne bileyim yaa hakkımızda hayırlısı... stressiz geçirmekde mumkun deil.. Allah bize ve Anne olmak isteyen herkese bu duyguyu tattırsınn inşallah.. hamiş arkadaşlar sizin duanız kabl olur bizede dua edin

ooff ooff aynen kuzum ya insallah anne oluruz ..
bak sen gene hamile kalabiliosun,ben hicccccc ..

ooff ooff aynen kuzum ya insallah anne oluruz ..
bak sen gene hamile kalabiliosun,ben hicccccc ..
canım yumurtam kalitesizzz o yuzden olsada vücut atıyo .. zaten okadar kötü olmştumki.. vücut atmak için resmen çırpınıyodu... bildiğin kasıklarım seyiriyordu.. hani hamilelik duygusunu yaşayamadım bile.. aaa hamileyim bile diyemedim.... benm ilaçsız iğnesiz o kalitesiz yumurta bile çatlamıo.. senn yaşın bnden küçük yumurtaların daha iyidir inşallah senden tez zamanda iii haberler alıcazz canım..

canım hiçç hamile kalmadım ben ama

canım hiçç hamile kalmadım ben ama
gülümmmm inan bana vakti var vücudunun kendini hazır hissetmesyle alakalı bir durum.. ayrıca bu demek değilki kalamıycaksın.... klomen falan denedinmi hiç... 2-3 ay eger vücuduna ilaç almadıysan bu bebk olayı için bence vucut için ii bi fırsat ... değerlendirebilirsin.. ya da direk aşılama.. ama eğer sabırlıyım diyorsan... bi bakmşsın hiç bekelmediğin anda hamiş kalırsın... bak sana ne anlatacam... gecenlerde biriyle tanıştım 6 ayda bir adet olan birisi ayrıcada 17 yıl hamile kalmaya çalşmış klomen iğne ilaç vs.... kadın adet bile olmazken hamile kalmş hemde 3 aylıkken farketmişmiş.. Rabbimin mucizesi... demek o kii mucizemiz bizide bulur allahın izniyle Rabbim ol dedikten sonra.... sen canını sıkmaaa ....

kesinlikle inancım tam .. 1 kez asılama oldum 2 doz klomen içtim ..
adetlerim düzenli ama hiç hamile olmadım + şuanda 8 senesinde hamile kendiliğinden komsu ..

kesinlikle inancım tam .. 1 kez asılama oldum 2 doz klomen içtim ..
adetlerim düzenli ama hiç hamile olmadım + şuanda 8 senesinde hamile kendiliğinden komsu ..
evet canım aynen bak bende 3 kez klomen kullandım.... ve artık doktorlar klomen bundan fazla kullanılmaz diyorr... neden böyle yapıorlar anlamıyorum.... aşılama daha mı çok kazandıryo onlara yoksa hakketen sağlığımızımı düşünğüorlar... keşke diyorum bi kez daha klomen ve çatlatma yapabilseydim ama doktorumyok diyor... aşılamyı yapayım tamamda ondada kesin deilki ... tutmayabilir ondada .... Rabbim sesimizi duysunn .. Kurban oldugum Allah.. yoktan var eden vardan yok eden yuce rabbim.... ol desin inşallahhhh olsun Rabbimin izniylee... herkes içinnn....

amin insalahhhhhh

şu preseedi deneyelim diorum ben.. adetimi olayım netten sipariş vericem artık son umudummm... umut fakirin ekmeği napalımmmm

presedd i kayganlastırı + bebek tutunsun diye kullanılır ..
zaten asılamadan sonra dr.bana progestan vermişti ama tutmadı ki bebis ..

presedd i kayganlastırı + bebek tutunsun diye kullanılır ..
zaten asılamadan sonra dr.bana progestan vermişti ama tutmadı ki bebis ..
kuzum preseed rahim ph sı biraz asidik oldugu için ph yın dengeliyo böylece spermler daha uzun sğre ve sağlıklı kalıo rahimde... bazılarının rahmi çok asidik imiş o yuzden sperm girdiği gibi ölüormuş... denycez artık kuzum en azından diyimki denedim elimden geleni yaptım diyim doğall yoldan olmasıo için...

cnm bilmiyorum bi sorunda yok neden olmuyo ki
senin esinin spermler iyiydi demi ??

♥♥
♥♥
♥♥
♥♥

cnm bilmiyorum bi sorunda yok neden olmuyo ki
senin esinin spermler iyiydi demi ??

♥♥
♥♥
♥♥
♥♥
iyi canm sayımız iyi hareketlilik % 45 idi. doktor 3 ay önce trental ile evicap verdi kocama ben birde keçiboynuzu özü içiriorum ama tık yok anam :) hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…