infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bu nedemek yaa herşeyin Allahtan olduğuna inanmıyorlar mı cnm çok sinir oldm kaynpedrine üzülme sen alanda verende Allah değilmi vardır Rabbimn bi bildiği..eşin bi,şey demiyor mu...sabret cnm üzülme
ne bilsin ki kavgadan başka bişey düşünmezler ki kendi araları bozuk benimde yuvamı bozacaklar eşim annem babam dşyor ne desin ki o kadar çok laf ettiler ki budaha hiç bişey allah kaldırıyorsa bu zulmü bende kaldırırım tek isteğim çocuğum olsun onunla avunurum oda olmuyorrrr

ALLAH böyle diyenleri gen kötü bişey demeyeyim ALLAH bildiği gibi yapsın ne diyim ya boşver canım ya bizimkilerde farksız değildi ALLLAHIM onların tek tek önüne getircek ALLAHA havale et çok şükür benim yavrum benimle inşlh sağ salim de kalp atışlarınıda duyarım inşlh haftaya gitcem duymaya dualarınızı eksik etmeyin canlar

inşallah sağ salim kucağına alırsın tek isteğim hamile kalmak inşallah benim de olur

inşallah sağ salim kucağına alırsın tek isteğim hamile kalmak inşallah benim de olur
olcak bitanem umudumuzu yitirmememiz lazım bak bende rahim filmine gitcektim adet söktürücü bile içtim rabbim ol deyince oluyo balım hiç üzülme

olcak bitanem umudumuzu yitirmememiz lazım bak bende rahim filmine gitcektim adet söktürücü bile içtim rabbim ol deyince oluyo balım hiç üzülme
inşallah yaa benimde adet geçti geç döllenme sandım ama yok normal gecikme dedi dr üzüldüm valla

kısceler şu isminizin altına yazılar yazıyosunuz ya banada öğretsenize bende yazmak istiyorum profide gözüsün

inşallah yaa benimde adet geçti geç döllenme sandım ama yok normal gecikme dedi dr üzüldüm valla
hmmm üzüldüm şimdi canım olsun bu ay umudumuz olsun kader kıscelrim bende klap atışlarını bi duysam rahatlıycam dr hersey normalk diyo ama insan genede tatmin olmuyo kalp atışlarını dyayna kadar

anladım cnm bende yaptırmıstım o testlerı tüp beebek merkezınde verıolar o testlerı geenelde..inşallahh cnm benım bu mubarek cuma hurmetıne

birsenim .. temizlik bitti bende bittim ..
köstüm bacaklarımı dinleniyorum simdi ..
sen nasılsın balım,özledim senii dee ..

kuzumm nbr pıknıktesın sanırım suan ohh ne guzel..aksamda sallanmıssınız aman dıkkat edın..bende ıyıyım kuzum ovulasyon testı yapıyorum her gun hala tek cızgı bakalım nezaman yumurtlıcam..bu arada lıstede 25 agustos yazıor eylul olucak o cnm

Ay cm sevindim senin adına hakkında en hayırlı sı olsun

selam kızlar
etrafımda bugün itibari ile 7 tane hamile var gün geçtikçe artıyorlar ve benim psikolojim allak bulak
ne yapacağım rabbim yardım et bize..... bizim yüzümüzü bu ay güldür allahım

selam kızlar
etrafımda bugün itibari ile 7 tane hamile var gün geçtikçe artıyorlar ve benim psikolojim allak bulak
ne yapacağım rabbim yardım et bize..... bizim yüzümüzü bu ay güldür allahım
Ay bm çok zor bende öyle yim gördükçe içim bi kötü oluyo napalım elimizden bişey gelmiyo rabbinin takdiri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…