infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

annemle & arkadaşı kahwaltıya geliyorlarmıs kızlar gelirim 1 saate :KK24::KK24:

Kizlar merhaba..tup bebek tedavisine basladim..buyuk bi ihtimal pazartesi yumurta toplama islemi yapilcak bikac gun sonrada transfer tabi dollenme olursa, yuksek doza ragmen 3 adet yumurtam olusmus fsh problemim var amh 1.3..dualarinizi bekliyorum..

Kizlar merhaba..tup bebek tedavisine basladim..buyuk bi ihtimal pazartesi yumurta toplama islemi yapilcak bikac gun sonrada transfer tabi dollenme olursa, yuksek doza ragmen 3 adet yumurtam olusmus fsh problemim var amh 1.3..dualarinizi bekliyorum..

canım umarım hedefi 12den vurursun :) mutlu haberlerini bekleriz.

Allah yardımcın olsun.emeklerini boşa çıkarmasın.nerde yaptırıyorsun?ben de seneye tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum.hiç bir problem olmadığı için doktora ara verdim

:KK54::KK54:kızlar geçen batlarınız nedir ? :KK31::KK31:

mrtly ******* :) ******* 14 ağustos beklemede:KK68:
volhat *******:) ******* 23 ağustos beklemede:KK68:
taraziye ****** :) *******24 ağustos beklemede:KK68:
gozdegull ****** :) ***** 27 ağustos beklemede:KK68:
azap_cicegi ****** :)******* 28 ağustos beklemede:KK68:
1111naz2011****** :) ******* 29 ağustos beklemede:KK68:
sernes2011 ****** :) ***** 30 ağustos beklemede:KK68:
selda17 ******* :) ******* 1 eylül beklemede:KK68:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
17 eylül bat canm :)

yazamıyorum bazen telefondan yorum nedense..
Annemle komsum geldi kahwaltı,kahwe,meyve derken saat 2gibi benide aldılar dısarı cıktık ..
Simdi annemdeyim oturuyorum,sizler napıyosunuz :KK70:

X