infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bende de öyle kış gelmeden kalkıştım temizliğe, annem diyor ki bir tanıdığı böyle çocuk olmayınca kendini temizliğe vermiş unutmuş çocuk meselesini hamile kalmış. Hadi darısı başımıza:KK48:

canım takıntı haline gelmişti bende bi ara :KK76::KK70::rolleyes: o da kötü ya o_O

cnm 2 odanın perdelerini kırkladım,camlarla .. :confused:
2 oda kaldı yarınada onlar artık .. halılarda kurumada balkonda ..:KK70:
cnm yaz geleli hic temizlik yapmadım işte .. hem yaz,hem kış temizliği .. :KK76:
sen neler yapıosn cnm cok yoruldum :KK76:
SELAMMMMMM KIZÇEM NERELERDESİN TOPİKDEMİSİN ? KİMLER AKTİF BEN ANLAYAMIYORUM :KK43:

h

akkında hayırlsı olur inşallah nedeyim canım ... seni korkutmak istemem ama bizim burada bir kadın var hamile kalmak isteyen kadınlar gidiyor hatta yıllar önce benim arkadaşım gitmiş kolunu ayağını bacağın çekiştirmiş kocası bağırmış napıyon karıma dihye almış çıkmış ilk hamileliğinde hamile kalamayınca doktor hoca moca derken buna gitmişler böyle olay yaşamaış kendini elletme sakın canım
Cnm benim valla sadece ilaç hazırladı verdi onu kullanıyorum ama bakalım ne olacak sonum rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inş. En kısa zamanda

KIZLARRRRRRRRRR ADETİME DAHA 4 GÜN VAR AMA TEST ALDIM DAYANAMADIM YAPTIMMM NEGATİFFFFFFFFFFFFFFFFFFF:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

X