infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

rica ederim tatlım
sen ne kadardır bekliosn ?
9 sene oldu hiç doktora gitmedim yurtdışındaydım ama biara reglim 45 gün gecikti ilk defa öyle olmuştu ben hamileyim sandım aklımda yoktu ama bütün belirtiler vardı, mor olunca o günden beri kafaya taktım kilo verip başlayacam diyetteyim spor yapıyorum incelip devam edeceğim dileğim bu ama kolay olacakmı muamma geçen sene mart ayında yaşadım bu olayı o günden beri kafamdan atamadım durum bu yani salı günü doktora gidicem bakalım nasıl gelişecek

selam kızlar nasılsınız bugün internette okudum mesir macunu cocugu olmayan kadınlarada iyi geliyormus sifa oluyormus hiç duydunuz mu bilginiz varmı. sipariş ettim ben bakalım sizlerede söyleyim dedim

Selam kızlar nasılsiniz bugun regl gunün ama daha olmadım beklemedeyim gecikti ilaç içtiğim halde pufff kararsizlik sınır edio beni

Selam kızlar nasılsiniz bugun regl gunün ama daha olmadım beklemedeyim gecikti ilaç içtiğim halde pufff kararsizlik sınır edio beni

ben de geçen ay 1 ağustosta adet olmuştum.bata 1 eylül dedim ama 29 günde bir oluyorum.yani cumartesi olmam lazımdı,henüz olmadım.umudum yok bu ay ameliyatla 20lik dişlerim alındı antibiyotik filan kullandım ondan gecikti herhalde

İlaç canım evet özellıkle antı ve ağrı kesıcıler... Rabbım büyük canım hiçbirimizin kucağı boş kalmasın amııınnn gecmiş olsun canım

9 yıldır hiç hamile kalmadın mı yoksa 2. bebeğimi istiyosun

OOOOO çok titiz gördüm seni esesim

cnm 2 odanın perdelerini kırkladım,camlarla ..
2 oda kaldı yarınada onlar artık .. halılarda kurumada balkonda ..
cnm yaz geleli hic temizlik yapmadım işte .. hem yaz,hem kış temizliği ..
sen neler yapıosn cnm cok yoruldum

cnm neden doktora gitmedin hic

denizcim üzülme kuzum , amin insallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…