infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Geri sayım bitti arkadaşlar yarın kan testi yapacağım iki idrar testi yaptım çıkmadı cikmayacagini bile bile yaptım ama inşallah yarın iyi bir sonuç alırım dua edin bana lütfen çok gerildim

Geri sayım bitti arkadaşlar yarın kan testi yapacağım iki idrar testi yaptım çıkmadı cikmayacagini bile bile yaptım ama inşallah yarın iyi bir sonuç alırım dua edin bana lütfen çok gerildim

dualarım seninle naz .. üzülme nasip kısmet . . insallah anne oluruz bizlerde ..

selammmm kızlarrr ben geldımm nasılsınızzz...

dun aksam ınternetten ovulasyon testı aldım bugun geldı kullanan varmı bu ay beraer kullanalım

selammmm kızlarrr ben geldımm nasılsınızzz...

dun aksam ınternetten ovulasyon testı aldım bugun geldı kullanan varmı bu ay beraer kullanalım

hosgeldinn birsenim nasılsın kuzum ..

şu jelle ovulasyonu dedim kocişe hiç oralı olmadı ..

hosgeldinn birsenim nasılsın kuzum ..

şu jelle ovulasyonu dedim kocişe hiç oralı olmadı ..

yavrum sen sipariş verseene ınternetten aksam verdım ben saabah geldı gıttı...g..dan aldım 26 tane ovulasyon 2 tane geebelık testı 27 tl hemde kargoda ucretsızdı..bıde bole denıyım dedım bu ay..

hoşbuldum bu arada kuzum ıyıyım sen nasılsın cnm

bende ilk kez geçtim yan binama
hic kimseyi tanımam mahalleden ..
halen annemlerin mahalle benim gibi ..
alısamadım buraya..
bebek soruo bu da olmuo dedim ..
kendi 2.ciye hamile aynı yastayız ..
mrhb bizde tanışalımmm
haydi emekler bosa cıkmaz ins. cnm :)
amin cnm en yakın zamanda topluca hamile kalalım hayırlısıyla topluca kolaylıkla doğuralım o kadar istiyrum ki hep aynı zamnlarda kalmayı hep beraber üzüldk beraber yaşayalım bu mutluluğu tanışalım şifacım bn 20 yaşında,2,5 yıllk evli, sabırsız 1,5 yıldır bbk isteyn anne aday adayıyıym 2 gn önce hsg çektirdim anca toparlanıyom hala kendimi doğum yapmış gibi hissedyrm ,laparoskopi için dr. arıyorum tüplerimn biri az açık diğeri tıkalı öyle sen tanıt kendini

gittigidiyorda ucuzmu ölee

güzel arkadşım napıyon

cnm nasılsın cektırdınmı hsg kusura bakma aklımdan cıkmıs..zormu gectı ne oldu tatlım sorunmu var tüplerdeee

tatlişkomm nbr neler yapıyorsun tasınmıssın hayırlı olsun kuzum yenı eve cıcı bebıs gelır ınsallah en yakın zamandaaa
saol canım inşallah evt zor da olsa yerleştimm bugünde net bağlandı sen nasılsınnn
sana imreniyorum valla ne güzel gezdinn ogüzel yerleriii

öncelikle geçmiş olsun umarım hsg sonrası hamile kalırsın öyle oluyormuş bazennn
bende 26 yaşındayımm 5senelik evliyim aşılama ve 2tüp negatif oldu
sen daha yeni evliymişsinnn
bende malesef poc varr
bende pou dan sonra çok kötü oluyorum kaç gün ağrım olmuştu
geçer bi kaç güne laporoskobi zor oluyor diye biliyorum
inşallah iyi bi doktr bulursun
hangi şehirdesin

saol canım inşallah evt zor da olsa yerleştimm bugünde net bağlandı sen nasılsınnn
sana imreniyorum valla ne güzel gezdinn ogüzel yerleriii

ohh gozun aydın temız temız oturursun kuzum
bende ıyıyım cnm zayıflamayı kafaya koydum ip atlıyorum evde 100 tane atladım az önce nefes nefeseyım
sağol kuzum benım guzel gectı gerçekten kafa dagıttık beklerım cnm memleketıme

çok iyi yapıyorsun canımm benimde zayıflamam lazımm
doktr zayıflarsan normal bile olabilir dedi
işler yeni bitti haftaya yürüyüşe başlayacağımm
ovulasyon testini iyi yapmışsın sonuçta şansın artarrr

muğla cnm ,pco yok hamdolsun bnde ..en azından laparoskopide bayıltcaklar yaa bebeğim gelcekse katlanırım belki de gerek yoktur inş. bulduğum dr. buna gerek yok tek tüple olur der ya...bunların hepsi bahane sebep...pkolu da çok hamile kalan var kalamayan da tek tüple kalan da var illa ameliyat olması gerekn de Rabbim ol dedikten sonra bunların hiçbiri önmli değil bilyrmmmm tek inancım dayanağım duaa

iyiki geldin buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…