infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

9. gün test negatifti bi daha yapasım gelmiyor be isyan
varsa vardır zaten diyorum biraz daha bekleyeyim

eses benide listeye eklesene adet günümü bilmiyorum ama

Kızlar aranizda ovulasyon testi kullanmis olan varmi ben ilk defa kullandim da bugun ilk 5 dk cizgi yoktu fakat 20 dk sonra baktim pembe bir cizgi cikmisti bu ne kadar dogru olur sizce ?

Kızlar aranizda ovulasyon testi kullanmis olan varmi ben ilk defa kullandim da bugun ilk 5 dk cizgi yoktu fakat 20 dk sonra baktim pembe bir cizgi cikmisti bu ne kadar dogru olur sizce ?
canım ben kullandım t cizgiside ilk 5 dakkada koyu olmalı c kadar koyu olmasada koyu olmalı canım burda resmini paylasırsan yardımcı olurum canım.5 dakkadan sonrası dogru cıkmaz canım

canım ben kullandım t cizgiside ilk 5 dakkada koyu olmalı c kadar koyu olmasada koyu olmalı canım burda resmini paylasırsan yardımcı olurum canım.5 dakkadan sonrası dogru cıkmaz canım

Yok canim o zaman daha yumurtlama olusmadi ben 3 gündür klomene başladım onceki doktorum adetin bitmeden yumrtan olusuyor deyince bugün test edeyim dedim ilk beş dk bisey cikmadi 20 dk sonra baktim hafif pembe bir renk almış sagol canim bilgin icin

canım sen bilirsin ama stres yaptıkça yoksada adetin gecikir..
bence yaptır..
benimde çarşamba akşam megatifti pazar pozitifti ve pazar kanda 17 çıkmıştı..
artık bebek sahibi olmak cok zorlastı malesef benm annem kaynvaldemde öyle .. bnde öyle olcagmı sanrdm ilk geceden hamile kalırım dedm ama olmadı ne diyelm hayrlısı olsn

benmkide kapalıydı kuzum birini actrdk elh sennkinn ikiside acılır inş .. sıkma canını dua et bak brinede öyle demsler buhara felan otrms acılms tüpleri olmassa onları denersn yasnda kücük .. dua sabır ve tevekkül

kızlar içim öyle yanıyor ki Rabbim kimseyi çocuk hasretiyle sınamasın 4. yılımız bitti bugün yeni evlenen akrabamızın hamile haberini aldım.içim paramparça kıskanmıyorum Rabbim herkese versin ama o kadar üzüldüm ki gözyaşlarıma engel olamıyorum eşim aradı ona söyledim adamın sesi gitti kendimemi üzüleyim onamı üzüleyim k.validemlere mi üzüleyim ilk çocuk torun bekliyorlar ama elden bişey gelmiyorrrrrrrr Allahıııııııııııııııııııımmm Allaaaaaaahımmmmm sen bizlerede tez zamnda nasip ettt yalvarıyoruuuuuummm

tatlım rabbım ol der olur demekki bizim sınavımızda buymuş canım üzülme desemde boş biliyorum sadece sabır ve isyan etmemek aksine dua etmek önemli cnm amiiiinnn inşallahhh

tatlım rabbım ol der olur demekki bizim sınavımızda buymuş canım üzülme desemde boş biliyorum sadece sabır ve isyan etmemek aksine dua etmek önemli cnm amiiiinnn inşallahhh
öyle bundan hiç şüphem yok ama bazen duygularıma engel olamıyorum eşime ne kadar beeli etmek istemesemde ediyorum düşünmek istemiyorum ama düşünüyorummm evlat yokluğu peygamberi bile ağlatmıs

ciddimsinnn bende hiç başka belirti yok tutmadı diyom inşş RABBİM sana bana bu sitede dünyada nekadr evlat hasretiyle yanan varsa RABBİM güldürsün inşş canımsın ALLAH razı olsun duandan
benmkisi tutmştu canım bilyosn göğüs ağrım olmuştu inşllh sennkide tutmuştur

ben de öyle biz evleneli 3 sene bitti hala tık yok.kardeşim mayıs sonunda evlendi karısı hamile,kiminin vvakti hemen geliyor kimininki de geç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…