infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

slm bende pkoluyum canım 13 yasımdan beri ilaçla adet oluyorum.sogan kürü yaptınmı mutlaka yap onu:)
Slm. Ah yapmaz olur muyum, senede 1 kereyaparimi ihh bana misin demiyor :KK43: kürü yaptigim ay adetimde asiri sancim oluyor. psikilojik midir yoksa gerceklik payi var mi bilmem ``kesin kistlerim eridi ondan bu sanci`` diyorum :) oyle kandiriyorum kendimi napayim :)

Slm. Ah yapmaz olur muyum, senede 1 kereyaparimi ihh bana misin demiyor :KK43: kürü yaptigim ay adetimde asiri sancim oluyor. psikilojik midir yoksa gerceklik payi var mi bilmem ``kesin kistlerim eridi ondan bu sanci`` diyorum :) oyle kandiriyorum kendimi napayim :)
SENEDE DEĞİL CANIM BİR KAÇ AY DEVAM EDECEKSİN

canım sen nasıl hamile kaldın
saglık evi cok iyi canım simdi tsm deyim hiç sevemedim alısamadım saglık evinden sonra.bidahaki tayinde yine saglık evi istiycem :KK19:canım sogan kürü yaptım bu ay ve meryem suresini okudum ramazanda hergün yumurta yedik esimle.ovulasyon testi kullandım pozitifi yakaladıgım gün ilşki oldu canım.Rabbim nasip etti canım sükürEn Büyük TÜRKİYE

saglık evi cok iyi canım simdi tsm deyim hiç sevemedim alısamadım saglık evinden sonra.bidahaki tayinde yine saglık evi istiycem :KK19:canım sogan kürü yaptım bu ay ve meryem suresini okudum ramazanda hergün yumurta yedik esimle.ovulasyon testi kullandım pozitifi yakaladıgım gün ilşki oldu canım.Rabbim nasip etti canım sükürEn Büyük TÜRKİYE
MAŞALLAH KAÇ SNEDİR İSTİYORDUN.evet sağlık evi çok rahat özellikle bebiş konusunda :)ama köylüler canından bezdiriyor

canım senede bir yapma mesela adetinin 7. günü basla sabah aksam düzenli iç 15 gün sonra 15 gün ara ver sonra yine yap aynı sekilde .o kistlerini giderecek ve yumurtlamanı saglayacak.adet olmak için adet söktürücü yada hap içme bu arada.agnucaston hayıt hapına basla adetinin 1. günü ara vermeden iç.3 ay düzenli iç günde 1.bide glucophage seker hapını iç ,kilon varsa günde 2 kez iç.ovulasyon testi al.hergün yap.pozitifi yakalayınca ilşki ayaklarını 45 dakka en az yukarı dik ilişki sonrası.:)bak nasıl yumurtlama olyo

X