infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlarrr nerdesiniz gelin dertleşelim yaa :)

Ben burdayam canim dinlerim seni okudum simdi yazdiklarini bende klomen ve ovitrelle kullandm canim ama olmadi. Esimdede ufak bi sikinti vardi. Ikimizde klomen kullandk ama catlatma ignesi vurulmadm ama bu ay mevla nasip etti cok sukur Bide ben hergun meryem suresi okumaya baslamistim bu sekilde hamile kalan cokmus gercekten rabbimn mucizesi iste :)

Son düzenleme:
inşallah bende senin gibi hamile kalabilirim canım
çok bekledim bebeğimi inşallah annesine gelir bebişim
sağlıkla kucağına alırsın inşallah
ne kadar zamandır istiyordun?

inşallah bende senin gibi hamile kalabilirim canım
çok bekledim bebeğimi inşallah annesine gelir bebişim
sağlıkla kucağına alırsın inşallah
ne kadar zamandır istiyordun?

Bir yil oldu canim ama subattan beri doktora gidiyorum ama iki doktor degistirdim. Esimde doktora gitti bide dedigim gibi meryem suresine basladim mevla nasip etti insallah sende isteyen herkeste biran once bebegine kavusur canim

KIZLAR DOKTOR BANA HEP DUVARINI ÖLÇÜYORUM FALAN DİYO SORMAK HİÇ AKLIMA GELMEDİ KALIN OLUNCA NE OLUYO İNCE OLUNCA NE OLUYOR ?

Hadi bak 1 gün kaldı sana dedik üzülme diye inşallah bebisin geliyordur

kızlarrr nerdesiniz gelin dertleşelim yaa :)
Dertleselim benimde bugun 11.gunum aşılama dan sonra bugün çok yorgun bitkin ve uykuluyum her yerim ağrıyor hergün yanan ben Üşüyorum anlamadım kasık ağrım yok diğer aşılamam da sürekli ağriyordu kafam çok karışık o zaman hamile kalmıştım şimdi olur mu diye kendi kendime soruyorum Off çok zor işler bunlar kendimi rahatlatmak için kalkıp yasin okudum yine banamisin demedi

KIZLAR DOKTOR BANA HEP DUVARINI ÖLÇÜYORUM FALAN DİYO SORMAK HİÇ AKLIMA GELMEDİ KALIN OLUNCA NE OLUYO İNCE OLUNCA NE OLUYOR ?

Canim duvar ince olunca bebek tutunamiyomus kalin oluncada bi problem oluyo galiba ama tam bilmiorum. Sonucta ideal kalinliga ulasmadn asilamada yapilmiyo bildigim kadariyla

yaşadığım yere gelmişsin tatile cnm nereleri gezdin..çoook güzeldir memleketimiz beğendinmi ...nerelisin bu arada

bak sen bi defa hamiş kalmışsın
inanıyoyorum ben sen en kısa zamanda yine hamiş olacaksın burdan bize müjdeyi vereceksin
kız olursa naz koy bari adını nazlı bebiş gelmek bilmiyo yaa ondan :)
sıkma canını rahat ol
bena geçen gün moral verdiniz..
ara ara hepimizde oluyo
sinirleniyoruz,kızıyoruz herşeye
sabrımız tükeniyor.
eşime de söylüyorum maddi külfet bi yana dursun..
tedavi süreci başlı başına bir stres kaynağı
bi dünya ilaç kullan
sık sık o çatala otur seni aletlerle muayene etsinler
meraklan,streslen büyüdü mü?çatladı mı? bilmem ne
gerçekten bebek tedavisi çok zor
ama daha zorları var.
bizim bi amacımız var anne olmak..
allah bizlerden uzak etsin yaa kanser olanlar onların tek amacı yaşayabilmek
onların kullandığı ilaçlar,iğneler vs vs.
kendimizden zor durumdakilerine bakmalıyız herzaman
şükredelim elhamdülillah diyelim ki
Allahta şükredeceğimiz şeyler nasip etsin bize...
şükür rahmimiz var yumurtalarımız tüplerimiz kocalar aslan gibi eee daha neee?

sıkıntı yapmayalım arkadaşlar..
hepimiz anne olucaz inşallah.. :)

Bir yil oldu canim ama subattan beri doktora gidiyorum ama iki doktor degistirdim. Esimde doktora gitti bide dedigim gibi meryem suresine basladim mevla nasip etti insallah sende isteyen herkeste biran once bebegine kavusur canim
dua nın gücü işte
maşallah canım ne mutlu sana darısı bize olsun inşallah
bebişler gelsin göbüşler şişsiiiinnnn :)

Inşallah canım birbirimizi destek olalım böyle birileri ile böyle konuşmak iyi geliyo bi de aynı derdi paylasinca insan daha iyi anlıyor birbirini kız olursa zaten bizde adını naz koymayı dusunuyoruz içine doğdu heralde

m.oldum cnm bende antalyadan 24 yasındayım bende 4 sene olcak ekimde ..
2 yıldır bebis istiyoruz birtane negatif asılamam var. bugun kırmızılarda geldi .. ya nasip ..

bende menmun oldum cnmbende daha hiç aşılamaya başlanamadı maalesef yumurta gelişmediği için allahım bize ve isteyen her kuluna nasip etsin üzülme cnm inşallah bizde hamiş oluruz bir gün

bende menmun oldum cnmbende daha hiç aşılamaya başlanamadı maalesef yumurta gelişmediği için allahım bize ve isteyen her kuluna nasip etsin üzülme cnm inşallah bizde hamiş oluruz bir gün

insallah canımm benim
neler yapıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…