infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

pazar günü alanya tarafına denize gidicez allah nasip ederse arkadaşım ve eşlerimizle

hosgeldin edaaammmm , uzun zamandır yoksun kuzum :KK74::KK74::KK74:
özledim nasılsınn ne yok görüşmeyeli nerelerdesin balımm :KK37::KK31::KK31:
hoşbuldumm bebeğim tatillerdeydim kuzum ordan ordan koşuşturmaca baaya bi eğlendimm pc başına oturmaya hiçmi hiç fırsatım kalmadı ancak geldım sizde ne var ne yok nasılsnız varmı bebiş haberlerii bende bişey yok hala :mad:

hoşbuldumm bebeğim tatillerdeydim kuzum ordan ordan koşuşturmaca baaya bi eğlendimm pc başına oturmaya hiçmi hiç fırsatım kalmadı ancak geldım sizde ne var ne yok nasılsnız varmı bebiş haberlerii bende bişey yok hala :mad:

ne bebiş var ne icraat kuzu be .. aynı tas aynı hamam .. :KK1:
hamişler çoğalıyor ama umutlarım azalıyor bazennn ..:KK34:
özlemişim kısçem seni,nerelere gittin tatile anlat bakem ..
:KK33:

ne bebiş var ne icraat kuzu be .. aynı tas aynı hamam .. :KK1:
hamişler çoğalıyor ama umutlarım azalıyor bazennn ..:KK34:
özlemişim kısçem seni,nerelere gittin tatile anlat bakem ..
:KK33:
kuzum umutlarımız azalıyor bazen ama allaha dua etmekten baskada çaremiz kalmıyor elbette allah büyüktür ve bizide birgün anne yapıcaktır umuyorum ınanıyorm ben allahtan umıt kesılmez:KK51::KK51::KK51:En Büyük KK
Bebeğim bende Muğla Fethiye'ye gittim tatilimizi yaptık esimle cok cok da eğlendikk insanın hiç görmediği yerleri gezip dolaşması cok iyi geliyor :cool:

kuzum umutlarımız azalıyor bazen ama allaha dua etmekten baskada çaremiz kalmıyor elbette allah büyüktür ve bizide birgün anne yapıcaktır umuyorum ınanıyorm ben allahtan umıt kesılmez:KK51::KK51::KK51:En Büyük KK
Bebeğim bende Muğla Fethiye'ye gittim tatilimizi yaptık esimle cok cok da eğlendikk insanın hiç görmediği yerleri gezip dolaşması cok iyi geliyor :cool:

oohh miss kuzu yarasın sana tatil ..:KK73:
bi dahaki sefere alanyaya da bekleriz efendim .. :KK55:

X