infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inşallah canım benim son 3 gün.ama ne bileyim ya umutta kalmıyor hiç.3 sene oldu ya herelde olursa inanamam

benimde 4 sene olcak evleneli cnm ..
2 yıldır bebiş istiyoruz ocakta asılama oldum tutmadı ..
dr. bıraktım iyice psikolojim bozuldu ..

benimde 4 sene olcak evleneli cnm ..
2 yıldır bebiş istiyoruz ocakta asılama oldum tutmadı ..
dr. bıraktım iyice psikolojim bozuldu ..
bizde 2010 da evlendik 8 ay istemedik.ne bilim ya sınav bunlar işte ne desek ne yapsak boş Allahım isyan ettirmesin.bu ay o kadar hayal kurdumki sanki varmış gibi.odasını doğum iznimi off of

canım üzülme desemde üzüleceksin biliyorum allah yardımcın olsun beklenti içine girip hayalkırıklığına uğramak çok zor çok iyi bilirim
sen bana teselli oldun hatırla bende 3 yıl sonra aşılamayla hissettm yavrumu ama mutluluğum çok az sürdü ellerimden kayıp gitti çok acı bulupta kaybetmek olmaması acı olupta kaybetmek daha acı daha tedavnn başındasın sabırlı ve umutlu ol allah yardımcımız olsun çok zor
doktor bana gelişmekte olan yumurtan var dedi bu ay ama hiç umudum kalmadı kanmam biteli 10 gün oldu yani yumurtlama günlerndeym dün leke geldi az öncede geldi kasık ağrım var daha reglma 14 gün var kanamam başlayacak sanırım tüm umutlarım suya düştü
allah razı olsun cnm .. ama her ay negatif sonucla karsılSmak yordu artk beni .. cok üzülyrm napcm blmyrm :KK43: sennki daha zor tabi .. bulupta kaybetmek daha farklı bi imtihan olsa gerek .. bu ay işte sizleri daha ii anladm rabbm yardmcmz olsn .. ii ki varsınızz .. öyle deme umut olmassa daha cok zorlanrz sakın umudunu yitrme .. her yagmurun arkasnda bi gökkusagı vardr unutma :KK66:

Ca
kızlar günaydın 33. günüm bugün birazdan dr gidiyorum dua edin bana her han kırmızılar gelecek gibi hissediyorum hepinize hayırlı cumaşar duaları eksik etmeyin
canım ne oldu ne dedi dk :KK51:

canım üzülme desemde üzüleceksin biliyorum allah yardımcın olsun beklenti içine girip hayalkırıklığına uğramak çok zor çok iyi bilirim
sen bana teselli oldun hatırla bende 3 yıl sonra aşılamayla hissettm yavrumu ama mutluluğum çok az sürdü ellerimden kayıp gitti çok acı bulupta kaybetmek olmaması acı olupta kaybetmek daha acı daha tedavnn başındasın sabırlı ve umutlu ol allah yardımcımız olsun çok zor
doktor bana gelişmekte olan yumurtan var dedi bu ay ama hiç umudum kalmadı kanmam biteli 10 gün oldu yani yumurtlama günlerndeym dün leke geldi az öncede geldi kasık ağrım var daha reglma 14 gün var kanamam başlayacak sanırım tüm umutlarım suya düştü
Asilamadan sonra hamile kalıp düşük yaptın galiba benim gibi bi 6 ay regl düzene girmiyor ilk iki ay ben 10 günde 15 günde bir sürekli lekelendim hatta bi regl 44gun sonra başladı oda ilaçla zorla allah yardımcımız olsun düzene girince 2.kez aşılama yaptırdım inşallah güzel olur bu sefer senin ne kadar oldu dusugune

Arkadaşlar aşılama sonrası hamile kalanlar lütfen vücudunuz da nasıl değişiklikler oldu kasık agriniz oldumu yazabilir misiniz heycanla 5 günün geçmesini bekliyorum

Asilamadan sonra hamile kalıp düşük yaptın galiba benim gibi bi 6 ay regl düzene girmiyor ilk iki ay ben 10 günde 15 günde bir sürekli lekelendim hatta bi regl 44gun sonra başladı oda ilaçla zorla allah yardımcımız olsun düzene girince 2.kez aşılama yaptırdım inşallah güzel olur bu sefer senin ne kadar oldu dusugune
evet aşılama oldum tuttu 6 ağustosta düştü ama erken düşük benimkisi kimyasal da denilebilir ama parça düşürdüm 3 parça kanmamam şiddetli oldu kanamam kesilmişti 12 gündür kan falan yoktu ben ilaçsız regl olamayanlardanım leke dün ve cuma günü 1 kaç damal geldi kesildi kahverengiydi bende anlamadım yani benim doktorum eylülde başlayalm tedaviye dedi ama ben kurban bayrmndan sonra düşnym 2.aşılamayı sen nezaman oldun yenimi kaç haftalık düşük yapmıştın adetlerin normlade düzenlimidr

X