infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Insaallah canim daha hormon testi ve ultrason muayenesi oldum ben eşimde Sperm testi verdi bi sıkıntı çıkmadı çok şükür ama artık diğer şeyleride araştırmk gerekiyo

İnşallah canım şükür ki esinde sorun yok içimden bir his çok beklemeyecegını söylüyor canım inşallahhh evet canım hormon testın nasıl ?

İnşallah canım şükür ki esinde sorun yok içimden bir his çok beklemeyecegını söylüyor canım inşallahhh evet canım hormon testın nasıl ?
Insallah canim Herşey normal dedi yumurtaliklarda norml bi adetin 21 ci günü bi test yapılıyorMuş bu onu yaptırım diyorum sen kendinden bahsedermisin

canım kendi doktor tavsiye edeblirim baskent üniversitesi maltepe tüp bebek merkezi göğsen önalan cok iyi bir doktor tavsiye ederim banada hatibulut tavsiye etmişti sagolsun
teşekkür ederim kuzum ilk başta tüp bebek merkezinemi gidiliyor ne testleri yapiyolar bende özelde bir doktor buldum bi tanidigimin 6 sene çocuğu olmadı o doktora gittiler bazı ilaçlar yazmış arkasından tatile göndermiş dönüşte kadın hamile arkasından 2.ciye :)

Insallah canim Herşey normal dedi yumurtaliklarda norml bi adetin 21 ci günü bi test yapılıyorMuş bu onu yaptırım diyorum sen kendinden bahsedermisin

Tatlım ben de pkos var esim de sperm hızı yavaş 7 yıldıra bekliyorum artık yeter dedik tup bebeğe karar verdik kısaca canım çok hormon verdiler bana ilaçsız reegl olamıyorum ben aslaa

canım burası infertilite için özel üniversite hastanesi.yani özel.hemde üniversite hastanesi.sadece tüp bebek degil asılama catlatma iğnesi tüm tedaviler yapılıyor.bütün tahlillerin yapılıyor.doktor belirliyo yani.ne güzel Allah bagıslasın masallah.o doktoruda arastır canım hakkında hayırlısı olsun insallah

Hmm anladım kuzum olmazsa oraya gideriz eylül başında diş ameliyatı olcam kist varmış bi sorun cikmazsa.eylül sonu gibi gideriz önceden randevu mu almak gerekiyo gittimiz gün muayene olabiliyomuyuz malum ilçeden gelcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…