infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin canım amin inşallah her dk wc gidiyorum oldum diye ne garip bir kararsızlık hafif baş dönmem var be midem bulanıyo bugün ne psikolojiyse artık resmen oyun yapıyo

Tavsiyem pamuk kullanmak en ufak bir belirtiyi bile dahi gormeni sağlar :) benim maalesef gectigimiz ay yapilan asilamadan bana geri kalan kistler o yuzden adetim gecikiyor farkindayim ama yinede umutlanmiyorum dersem yalan olur hayrlisi

bnde anlamm ki degerlerdn hadi bakalım gitte bzede güzel haberler getir inşş allah razı olsn cnm rabbm dualarnı kabul eylesn inşş nasıl ögrendn peki hamile oldgnu ? günün mü gecmsti ?

günaydın cnm maşallah baya yumurtan olmuş inş. hayırlı sonuçlar alırsın :)

kuzum bende ne yapacagimi bilemez oldum artik adet hala yok olsam dr gitcem ama olamiyorum

Slm arkadaslar. Bugun adetimin 22. Gunu
İgnenin 12. Gunu sabah doktora gittim progesteron icin kan verdim sonuc 2 bucukta. Doktora dedim ki ignenin 12. Gunundeyim acaba hamilelikte belli olurmu. Doktor yok ona simdi bakmayalim yanlis sonuc cikabilir dedi of ya niye belli olmuyor ki 12 gun oldu sonucta. Progesteron sonucuna gore belli olurmu bi bilginiz varmi.

canım progestan tetsi yumurtlama olmusmu diye bakılıyo gebelik için kesin bilgi vermez ama yuksek cıkarsa yumurtlamıssın demek ve gebelik sansın fazla demek.14. gün sonucun kesinlesir canım insallah gebesindir güzel düsün güzel olsun

Bugün çatlama iğnesini vurulacağım ama sanki ben değilde başkası yapıyor tüm bu işlemleri

Boşa çırpınıyorum gibi,,

İns. Hamileyimdir hemen 2 bucuk olsun merak ediyorum yuksek ciksada umudum artsa. Peki ben 2 gun sonrami adet olacam normal adet gunum 23 agustos ama ben gecen ay klomen kullandim ve 4 gun gecikti eger bu ayda 4 gun gecikecekse 28 agustosta adet olacam. Baya karisik adet tarihim kararsizim. İdrarda gebelik testini 23 agustostami yapayim

günaydın kızlar hepinize....canım idrarda gebelik adetinin üzerinden geçince belli oluyor,bat günü yapma bnce 10 geçmesi gerektiğini biliyorum bekleyemem diosan idrarla uğraşma direk kan testini bat günü yaptır...inşallah hamilesindir

Bugün çatlama iğnesini vurulacağım ama sanki ben değilde başkası yapıyor tüm bu işlemleri

Boşa çırpınıyorum gibi,,
öyle düşünme dicem moral vermek isterim canımcım ama bnde öyle düşünyorum sanki tüplerim tıkalı anne olamıycam gibi hissediyorum yarın dr. gitcem bnde ruh halimizi nasıl normale döndürcez acaba yaaa dua ederek git yaptr iğneni Rabbimize dua edip O'ndan isteyelim kalbimizi ferah tutumaya çalışalım

Haklısını kesinlikle işte boşa demiyorlar bu derdi ancak çeken anlar, kendimi oyalamaya çalışıyorum yollar arıyorum ama bakalım, birazdan çıkacağım iğne için. Dua edelim birbirimize.

Haklısını kesinlikle işte boşa demiyorlar bu derdi ancak çeken anlar, kendimi oyalamaya çalışıyorum yollar arıyorum ama bakalım, birazdan çıkacağım iğne için. Dua edelim birbirimize.
tamam canım rahat ol duamdasın ... kendimizi kasınca sanki olcakmış gibi kasıyoruz elimzden geldiği kadar rahat olalım cnımcım

sonucunu yaz canım insallah yüksek cıkar.canım dur simdi adeti düsünme.her zamanki adet tarihine göre hesapla bence.bence 16.günü test yap derim gülüm ama doktorun daha dogrusunu bilir ona danıs mutlaka .bir bildigi vardır.

aşılamayla olmuştu canım ama düşük yaptım malesef neden kıbrısta yaptırıyorsun canım tüp bebek zayıflarsın inşallah
neden tüp bebek deniyorsnz yani aşılama falan olmuyrmu sorun nedir canm

canlar benımde bugun pogestıron sonucum cıkcak pazartesı yaptırmıstım ıcımden gelmıyo hıc gıdıp almak 00 cıkcak kesın bılıyorum ufff

canlar benımde bugun pogestıron sonucum cıkcak pazartesı yaptırmıstım ıcımden gelmıyo hıc gıdıp almak 00 cıkcak kesın bılıyorum ufff
Onlie bakılmıyor mu sonucuna.Benimde progesteronda sorun var erkek düzeyinde cıkıyor hep süphelenmeye başladım kendimden progestan kullanacağım bu sefer olmazsa klomen tedavisine geçilecek.
Kızlar birşey soracağım yumoş takibi yapılırken alttan muayene mi yapılıyor batından görünmüyordur değil mi?

canım bende kılomen tedavısı gordum bu ay yumurtlama takıbınde alttan muayene edılıyor benım dk hep oyle muayane edıyor canım bende ılkkez yaptırdım pogertıron testını ama sonuc kotu cıkcak dıye gıtmıyom almaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…