infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

twetyy canım nasılsın sana bi sorum olcaktı aşılamanın 4. günü hiç belirtin varmıydı??
canım benimkisi aşılamamın 7.günü başalmıştı ayakta gezince kasığımdan rahme doğru baskı ağrı oluyordu farklı bir sancı idrara sıkışmışsın gibi baskı ve ağrı oluyrdu dahada şiddetlisi
aşılamamın 10.gününden sonra bel ağrısıda oldu akıntım falan olmadı aşılamamın 13.günü falan bişeyler canım istedi aşılamadan 3 4 gün sonra belki diğer büyümkte olan yumurtaalar çatlar diye ilşki olmuştu çok sancılandım ilşkiden sonra adet sancısı gibi benim belirtilerm bunlardı inşallah bebişin seninledir

mirabaaa

yukardaki mesajım görülmedi galiba dedim ekrar yazayım dedim bu hatunların mutlaka bana verecekleri tavsiyeler vardır dedim. iyi demiş miyim

mirabaaa

yukardaki mesajım görülmedi galiba dedim ekrar yazayım dedim bu hatunların mutlaka bana verecekleri tavsiyeler vardır dedim. iyi demiş miyim
Bu konuda bir yorum yapamiycam çünkü istanbul da yaşamıyorum. Benim eşim özel hastanede çalıştığı icin ben ozel hastanede tedavimi devam ettiriyorum. Istanbulda yasayan bir bayan arkadas varsa o size yazar insaallah sevgiyle kalin :)

hoşgeldin cnm aşılamanı olmuşssun inş. hayırlısıyla tutar cnm dikkat et kendine kaç yumurtan vardı bişe söyledimi dr kaç gün sonra test yapılacak

hadi bakalm cnm hayırlısı ..kendine cok dikkat et inş tutar bnde bu ay çatlatma iğnesi vuruldum sabırla beklemedeymm

merhaba; ayın kaçında çatlatma iğnesi oldun bende ayın 10 da oldum bekliyorum ama ben 36 saat sonraki ilişkiyi eşimin işi nedeniyle kaçırdım ertesi gün gündüz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…