İnfertilite bölümüne düşük yapan kadınlar gider mi

Meyremasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
771
157
27
Kızlar ben kendiliginden hamile kalabiliyorum ama 2 düşük boş kese olunca doktor infertilite bölümüne git dedi bu bölüme giden var mı

Infertilite geniş kapsamlı bi uzmanlık dalı. gebe kalamayanlarin sebeplerini arastirdigi gibi, gebe kalıp sağlıklı doğum yapamayanların da genetik vs sebeplerini araştırıp kontrol eşliğinde yeni gebelik sağlanmasına yardımcı olur pek çok kadın doğum doktoru pıhtılaşma vs bakar ama ınfertilite bölümü daha uzmanlık alanıdır.
Ben gittim fakat gebe kalamadigim içindi.

Teşekkür ederim bakalım rabbim kimseyi eli boş cevirmesin

Merhaba herkese kızlar ben bir şey sormak istiyorum size ben 2 gebelik geçirdim ilki ki boş gebelikti diğeri ise gelişimin durmuştu yani bana öyle söylendi kadın doğuma gittim yani jinekoloğa bir sene sonra geldi diye sonra 6 ay sonra gel dedi sonra git 3 kürtajın ol gel dedi ben de araştırırken bu formda infertilite bölümü nedir acaba kısırlık değil mi o benim yani mrs'de öyle yazıyor Google yazıyor aranızda infertilite bölümüne giden var mı hamile kalmasına rağmen ama sebebi bilmeden kürtaj olan acaba o bölüme başvursam mı

Benimde aynı durum

Ben iki defa kürtaj oldum oluyormu acaba mrs de kısırlık diyor ama anlamadım ya canım sen hiç tedavi falan oluyormusun

Benim 2 düşük şuan Bi boş kesem doktor bundan sonraki süreçte infertilite bölüme git dedi ben tüp bebek değil mi diye sordum yok dedi daha uzmanlar bu konuda dedi

Bende yarın özele gidicem çok iyi bir doktor var oraya gidicem bakım ne diyor cuma ya randevu aldım bu bölümden bakım o nediyor

Kızlar ben kendiliginden hamile kalabiliyorum ama 2 düşük boş kese olunca doktor infertilite bölümüne git dedi bu bölüme giden var mı
Tekrarlayan gebelik kaybi bölümünden randevu almanız gerek. Aynı şeyi bende yaşadım uludag üniversitesinde kadın doğumun tekrarlayan gebelik alanından randevu aliyorsunuz

Kızlar iyi akşamlar bende özele gidiyorum yumurtalarim olgun değilmiş o yüzden ilaca baslati klomen diye bir ilaç ekstra folikadit falan kullanıyorum yani bunun dışında tedavi yapicak çatlatma faln gibi aranızda yada akrabası tanıdığı falan varmı klomen kulandiktan sonra hamile kalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…