Makyaj Ürünleri İndirimdeki rujlardan hangisini almalıyım?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

skocaili

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
351
19
merhaba kızlar yarın watsonsta kadınlar gününe özel Rimmel London, Max Factor, Deborah, Alix Avien ve Pastel de % 50 indirim var bende ruj almak istiyorum sizce hangi markanın ruju daha iyi.....
fiyat performans benim için önemli....

yardımcı olursanız sevinirim.....

meslegım guzellık uzmanı ve sana kesınlıkle soylemelıyım kı deborahın rujlarının ustune tanımam !

neyyyyyy %50 miiiiiiii hemennnnn gitmem lazım o zamna yarın:)

evet kızlar bugun cilt ürünlerinde vardı yarında makyaj ürünlerinde % 50 indirim var tam % 50 hemde....

deborah ruj fiyatları hakkında bilginiz var mı acaba teşekkür ederim bu arada....

Oriflame Kozmetik firmasının rujlarını kullanıyorum ve ,memnunum.Hemen hemen her ay indirim var.Ürün yelpazesi çok geniş...Çok çeşitli rujları var.

Fiat aralığı olarak 8.90 ile 18.90 arası değişiyor.Renk ve çeşit çok fazla...:80:

evet kızlar bugun cilt ürünlerinde vardı yarında makyaj ürünlerinde % 50 indirim var tam % 50 hemde....

deborah ruj fiyatları hakkında bilginiz var mı acaba teşekkür ederim bu arada....
rıca ederımm
ıl rosetto rujlarının fıyatı 15
atomıc red rujları ve mat kalıcı rujları 27 .. ama mat rujlarından 2 ser tane aldımmm .. mukemmel tek kelımeyle .. ayrıca ıl rosetto dedıgım rujları nemlendırıcı ıcerıyor ve kış ıcın cok ıdeall

merhaba
deborah kullanmadım yorum yapamam
alix avien başarılı rujda,numarasını hatırlamıyorum ama kırmızısı,diğer markalarda pigementten kaynaklanan sorunları hiç yaşatmadı.çok beğenmiştim.
max factor da çok başarılı.
rimmelin allığını ve rujunu kullandım.allık basarılı bir tondu.(3 farlı tonta üretilen serinin 2 numarasını kullandım sanırım gül kurusu gibi cok doğal ve güzel,numarası silinmiş okuyamadım.)
rimmelin ruju için aynı şeyi söyleyemeyeceğim,rengi güzel olmasına rağmen,bira kalın ve bayatlamış hissi veren bir rujdu hiç tavsiye etmem.
oriflamin ilk ince ruju çok güzel birkaç tonunu kullandım ,kullanıyorum fakat gramajı az pupanın eski bir serisine benziyor parlaklıok olarak fark yok neredeyse.
umarım yardımcı olmusumdur.
watsonstaki kozmetikler nedense elde kalmıs,eski ürün hissi yaratıyor bende.aynı markayı başka bir yerden alınca daha iyi hissediyorum :))
maybelline,loreal ve clinique de basarılı markalar

flormar bu yıl okadar basarılı oldu ki,yurtdısında bile artık tanınan bir marka olmaya basladi..ozellikle rujları cok guzel ve renk skalası geniş,hiç gerek yok bence oyle bir ruja 50-60 tl bayılmaya..ten makyajı tamam da..

zeynep hanım deborah rujları kullandıgınızı söylemiştiniz kozmoda sitesinde rujlarda % 50 indirim gördüm siteyi bilmiyorum ama ilğilenirseniz diye haber vermek istedim....

nemlendirici ruj 8 tl
atomic red ve mat 14.50 tl
mesala......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…