Incir yumurta

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
724
227
35
Selamünaleyküm kızlar önce kizmamanizi rica ediyorum bir kadın hekim var incir süt ile rahime yerlestiricekmis sonra yumurta akiki yerleştirilen gebelik içim ya bilen var mı aranizda

İncir östrojen hormonunu artirdigi için doktor aşılamadan sonra yememi tavsiye etmişti.

Yemek daha etkili olur bence

Rahme yiyecek mi yerlestirilir yahu hekim falan degildir o
Kocakari ilaccisidir
Inciri fazla yemek bile yumurtalari olumsuz yonde etkiliyor
Doktorunuzu degistirmenizi oneririm

İnciri rahme yerleştircek peki yumurta akı nolcak? :hasta:
Bilmiyorum bacım .. ama tek bildiğim şey var oda hem mide bulandırıcı bir yöntem hemde günah yani nimetin orda ne işi var.. Tüketse eyvallah ama çocuk için kafayı sıyırmaya gerek yokmuş 5 yıl sonra anladım yanı olucağı varsa olur olmazsa tıp gelişti sağlıklı yaşamında büyük katkısı var kadınlara ve erkeklere diye düşünüyorum ben açıkçası böyle şeyler hiç doğru değil ya.. başta güldüm ettim bu duruma ama durum. Vahim ..🙂

Selamünaleyküm kızlar önce kizmamanizi rica ediyorum bir kadın hekim var incir süt ile rahime yerlestiricekmis sonra yumurta akiki yerleştirilen gebelik içim ya bilen var mı aranizda
Hamile kalayım derken kimseye denek olmayın derim. Incir sütü ve yumurta akının rahimde ne işi var? Bebek diye uğraşırken eldeki rahimden de olmayın. Daha aklı selim yöntemler deneyin. Sağlıklı beslenin, kilonuza dikkat edin eşinizle. Başka bir doktora danışın mesela ve soruna göre tedaviye başlayın. Kadın bebek için yardım mı edecek yoksa içinizde kek mi pişirecek belli değil.

Her bulduğunuz delige bi sey tikamanin altında psikolojik olarak ne yatiyo acaba.?
Bizden icazet almaya geldin galiba. Olurda biri denediyse bende yaparım diye. Ülkede binlerce doktor sayısız tedavi yöntemi varken nimetle oyun oynamaya devam edin. 2 aya gene gelip rahmimi aliyolar dogurganligim gidiyo enfeksiyondan şu başıma geldi diye dert yanmaya gelirsin. Git git onca tıbbi tedavi varken kocakariya git. Bozulunca da o duzeltsin ama doktora gitmek yok...

X