incir ve havuç kürü uygulıyanlar yardımm

teşekkür ederim canım benim adet düzensizliği var hormon testleri smear sonuçlarım hep iyi çıkıyor.bu ay yumurtlama takibine başladık klomen kullandım pazartesi doktor bu ay gelme büyümemiş büyümez dedi korktum,başka doktora gittim o da doktorun yanlış yönlendirmiş yumurtalıklarında sorun yok dedi anlamadım...umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur.

Doktorlarada pek güven olmuyo canım ya bende doktordan yana pek şanslı değilim yumurtalıklarında sıkıntı yoksa eğer olur Allah'ın izniyle. Allahım hakkımızda hayırlısını versin inş en kısa zamanda bizimde bebişimiZ olur

Doktorlarada pek güven olmuyo canım ya bende doktordan yana pek şanslı değilim yumurtalıklarında sıkıntı yoksa eğer olur Allah'ın izniyle. Allahım hakkımızda hayırlısını versin inş en kısa zamanda bizimde bebişimiZ olur

amin canım inşallah beklemek çok zormuş yeni anladım...en kısa zamanda bebiş haberlerimizi duyururuz.senin ne zamandır olmuyor bebişin benim 1 sene oldu ama eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 3 ay önce onunda etkisi var beklemeye devam anlayacağın...

amin canım inşallah beklemek çok zormuş yeni anladım...en kısa zamanda bebiş haberlerimizi duyururuz.senin ne zamandır olmuyor bebişin benim 1 sene oldu ama eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 3 ay önce onunda etkisi var beklemeye devam anlayacağın...

Hmm geçmiş olsun cnm. Benim 9 ay oldu 3 aydır kist tedavisiyle uğraştım çikolata kistine dönüştü küçük bi miktar kaldı ama tamamen erimedi doktor bu gitmez artık dedi ve inofolic verdi bi dahaki ayda klomene başlıcaz dedi eşimdede sorun yok bakalım hayırlısı yaa

Hmm geçmiş olsun cnm. Benim 9 ay oldu 3 aydır kist tedavisiyle uğraştım çikolata kistine dönüştü küçük bi miktar kaldı ama tamamen erimedi doktor bu gitmez artık dedi ve inofolic verdi bi dahaki ayda klomene başlıcaz dedi eşimdede sorun yok bakalım hayırlısı yaa

klomenle inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

Merhabalar ben 1.5 yıldır evliyim çok istiyorum bir bebiş doktorlar hiçbir sorun yok diyorlar ama bebeğimiz olmuyor ben 5 gün önce İncir kürüne başladım bugün adet oldum içmelimiyim yoksa adet bitince mi devam etmeliyim

bugün 2. günüm incir ve havuç kürfüne basladım ama 35 gün oldu halen adet olmadım ilaçta kullanmak istemyorum dedim direk küre basladım hatamı ettim acaba kızlarr
Merhaba
Ben de incir ve havuç kürü uyguladim ve incir kürü prolaktini yükselttiğini yükselttiğini biliyorum o da gecikme yapar . Ben artık hamilelik istediğim için çok düzenli olan adetim saati hormonlar dengesizlesti ben de hormonları duzenlesin diye Agnucaston kullandım hayıt otu konsantresi bitkisel bi hap. Adetle birlikte başladım ve incir kürüne de adetliyken başladım Agnucaston rahmi de temizliyo ben soğan kürü denedim ama 4. Gün midem çok kötü olunca bırakmak zorunda kaldım . Adet bittikten sonra 2- 3gun sonra incir kürüne havuç da eklemeye başladım ve bu ay hiç olmayacağını düşünürken hamileyim . Madem ilaç kullanmak istemiyorsanız hayıt otunu alıp çayını yapıp icebilirsiniz söktürücü etkisi de var . Ben agnucastonu sadece yumurtam çağlayana kadar kullandım .

Saraçoğlu sabah aksam aç tok fark etmez dsşti günlük deil de 1 hafta içsek olmaz mı ılıştırarak

Merhaba
Ben de incir ve havuç kürü uyguladim ve incir kürü prolaktini yükselttiğini yükselttiğini biliyorum o da gecikme yapar . Ben artık hamilelik istediğim için çok düzenli olan adetim saati hormonlar dengesizlesti ben de hormonları duzenlesin diye Agnucaston kullandım hayıt otu konsantresi bitkisel bi hap. Adetle birlikte başladım ve incir kürüne de adetliyken başladım Agnucaston rahmi de temizliyo ben soğan kürü denedim ama 4. Gün midem çok kötü olunca bırakmak zorunda kaldım . Adet bittikten sonra 2- 3gun sonra incir kürüne havuç da eklemeye başladım ve bu ay hiç olmayacağını düşünürken hamileyim . Madem ilaç kullanmak istemiyorsanız hayıt otunu alıp çayını yapıp icebilirsiniz söktürücü etkisi de var . Ben agnucastonu sadece yumurtam çağlayana kadar kullandım .
Peki bende bugun yaptım onu ama soyle su koyduğumuz cam şişeye yaptım içicem ama her gün yapma fırsat ım yok yaptıgım bor bardak ısıtıp içsem olmaz mı

Peki bende bugun yaptım onu ama soyle su koyduğumuz cam şişeye yaptım içicem ama her gün yapma fırsat ım yok yaptıgım bor bardak ısıtıp içsem olmaz mı
Maalesef taze olması lazım çünkü içlerinde ucunca özelliği kalmayan maddeler varmış. Ben de başta öyle düşündüm ama araştırınca bulduğum bilgi buydu.

Maalesef taze olması lazım çünkü içlerinde ucunca özelliği kalmayan maddeler varmış. Ben de başta öyle düşündüm ama araştırınca bulduğum bilgi buydu.
Anladım her gün taze ama o kadar incir bulamam bulursam yaparım 6 7 tane değilde 5 6 taneden yapsam
Birde sabah aksam oldugu için soguyor onu ısıtısam olur mu

merhaba cnm bu yazıyı yazalı çok olmuş ama ben faydasını gördüm gerçi kendi salaklığımdan dolayı bebeğimi kaybettim.. adetimin 2. günü incir kürünü uyguladım 5. günden itibarende havucu başka kapta kaynattım inciri başka kapta sonra karıştırdım öle içtim 21 gün regl günümde testim pozitifti ve ben açık ameliyat geçirdim dermoid kistim alındı sol yumurtalığımdan 1.5 yıldırda bebeğim olmadı ameliyattan sonra bu kürü uyguladığım ay hamileydim ama mobilya mağzasında çalışıyorum müşteri koltuğun yatak mekanızmasını açarmısınız dediği için zorlandım be 1 saat sonra kanamam başladı nasip değilmiş ama bu kür çok iyi önce ALLAHIN izniyle sonra bizim gayretimizle rabbim hiçbirşeyi sebepsiz yara

merhaba cnm bu yazıyı yazalı çok olmuş ama ben faydasını gördüm gerçi kendi salaklığımdan dolayı bebeğimi kaybettim.. adetimin 2. günü incir kürünü uyguladım 5. günden itibarende havucu başka kapta kaynattım inciri başka kapta sonra karıştırdım öle içtim 21 gün regl günümde testim pozitifti ve ben açık ameliyat geçirdim dermoid kistim alındı sol yumurtalığımdan 1.5 yıldırda bebeğim olmadı ameliyattan sonra bu kürü uyguladığım ay hamileydim ama mobilya mağzasında çalışıyorum müşteri koltuğun yatak mekanızmasını açarmısınız dediği için zorlandım be 1 saat sonra kanamam başladı nasip değilmiş ama bu kür çok iyi önce ALLAHIN izniyle sonra bizim gayretimizle rabbim hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış
Allah bir daha sağlıkla kısmet etsin inşallah ben bu ay havuç incir kürü yaptım bata 6 gün var ama kasıklarımda ağrı var sizde böyle bı durum oldu mu

Benim bu gün başladı adetim ben de adetliyken baslasam Bi sorun olur mu

X