incir ve havuç kürü uygulıyanlar yardımm

namaz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
16
0
bugün 2. günüm incir ve havuç kürfüne basladım ama 35 gün oldu halen adet olmadım ilaçta kullanmak istemyorum dedim direk küre basladım hatamı ettim acaba kızlarr

ıncır kürü uyguladım ama hamıle kalmadan once. yırmı gun olmadan hamıle kaldım zaten.yumurtalıklarımda da artıs oldu

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı
Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına içilir. ,

2x25U+7A

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

merhaba kızlar..

bu kürlerden hamile kalan çok var bakalım inş.hayırlısı bize

bakalım bende başlıcam...

Arkadaşlar merhaba ben günlerdir forumları takip ediyordum bugün üyelik açtım. Öncelikle incir kürünü uyguladım adetim 4 gün geçikmeli ve koyu bi kıvamda geldi acaba üstüne mi görüyorum yaşayanlar yardımcı olabilirler mi?

Merhaba,bende geçen ay adetin 2.günü incir kürüne başladım normalde 18 inde adet olmam gerekiyordu ama hala adet olmadım 3 gün geçti ama tüm adet belirtileri var sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Karasevda42 sen adet oldun mu? sonucu merak ediyorum Herkes için hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar,

Ben daha önce yazdığım gibi incir kürünü kullandım adetim 4 gün gecikmeli olarak geldi inşallah bir sorun yoktur bende bir daha incir kürünü kullanmamaya karar verdim.Biz henüz çalışmalara başlamadık ben öncesinde kendimi ve vücudum hazırlama amacıyla kullanmıştım ama bir daha kullanmamaya karar verdim.Faydasını gören çok olmuş ama her bünye farklı.Bende adet gecikmesine sebep oldu.Bende arı sütü kullanmaya karar verdim eşim ve ben arı sütü kullanıyoruz eczaneden alırken bayan kadınlar üzerindede çok faydalı olduğunu Bahçeşehir üniversitesinde bununla ilgili çalışma yaptıklarını söyledi ve eşim ve benim için ayrı ayrı karışımlar verdi markası B.parmak apitera kadın ve erkek için ayrı olduğunu ve sabah akşam kullanmamızı söyledi .Bakalım hayırlısı dediğim gibi biz Ocak gibi başlamayı düşünüyorz öncesinden kendimizi hazırlamak istedik.İnşallah faydası olur.

merhabalar
benim adet duzensizligm vardi. dok pko demisti. hic korunmadk nasil olsa cocuk zor olcak diye. 1yil sonra hamile kaldim. kendiliginden. tedavi hic uygulamadm. yalniz hamile jalmadan once canim acayip kuru incir cekiyordu. hergun yiyordum bikac tane. ama bilmiyodm kuru incirin faydasini. kür olarak uygulamadm tabi. sonra bide baktim bebis cikti meydana. bence kuru incirin Allahin izniyle etkisi oldu.

Soğan kürünü çok duydum da incir ve havuç kürünü ilk defa duyuyorum. Bunların uygulaması nasıl yapılıyo_?

Canım saraçoğlunun sitesinde yazıyor ;

İBRAHİM SARAÇOĞLU YUMURTA SAYISINI ARTIRAN İNCİR KÜRÜ VE YUMURTA ÇATLATAN HAVUÇ KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü tarifi verdi. Çok şifalı bir meyve olan incir ile yapılan bu kür bebek sahibi olmak isteyenler için çok faydalı olacaktır
Kuru İncir Kürü Nasıl yapılır:

2,5 bardak klorsuz suyu kaynatıp kaynarken içerisine 15-16 adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. İncirleri yıkayıp ikiye bölerek ilave etmelisiniz. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Bu incir suyunu 3′e bölün ve öğünlerden 15 dakika önce aç karnına için.

İncir Kürü Nasıl Uygulanır:

Kuru incir kürü, 21 gün içilir sonra 7 gün ara verilir ve tekrar 21 gün daha içilir. Toplam uygulama süresi 42 gün olmalıdır. Her gün içeceğimiz incir kürünü taze olarak hazırlamak gerekir.

Kuru İncir kürünün yumurta çatlatmak için kullanımı:

Yumruta sayısını artıran kuru incir küründe olduğu gibi yine 2.5 bardak suyun içine 15-16 adet kuru incir ikiye bölünerek atılır fakat bu kez 6 dakika kaynatıldıktan sonra içine bir adet havuç dilimlenerek atılır ve 4 dakika daha kaynatılır. Yine ılımaya bırakılır ve süzülür. Yemeklerden 15 dakika önce 3 öğün içilir. Bu şekilde havuç ile beraber uygulandığında yumurta çatlakmak için çok faydalıdır.
Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde sarı yemeklik kuru soğanı ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin. Bunu haftada 4 kez tekrar edin. Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyaca

hanımlar benim adet günüm bazen 26 günde bir bazen 30 günde bir bazen de normal olarak 28 günde bir geliyor

bu bir sorun mudur? aydınlatın beni lütfen :26: düzensizlikmidir bu?

Bende normalde 28 günde bir adet oluyorum önceki ay 30 günü geçmişti bende geçen ay kontrol amaçlı doktora gittim ve söyledim dr.27-32 35 arası normal kabul ediliyor bazen oynama olabilir bu değerlerin arasına çıkarsa anormal durum olabilir dedi.

Kızlar merhaba... Ben de Dr.saracoğlunun incir ve havuçkürünü kullanıyorum fakat bir sorum olacak sizlere... Adet düzensizliğinden dolayını kürü 9 gün önce kullanmaya başladım ve dün adet oldum... Acaba adet olunca bu küre aramıvermek gerekiyor yoksa 21 günü tamamlamak mı gerekiyor... Hepinize teşekkürler :)

Kızlar merhaba... Ben de Dr.saracoğlunun incir ve havuçkürünü kullanıyorum fakat bir sorum olacak sizlere... Adet düzensizliğinden dolayını kürü 9 gün önce kullanmaya başladım ve dün adet oldum... Acaba adet olunca bu küre aramıvermek gerekiyor yoksa 21 günü tamamlamak mı gerekiyor... Hepinize teşekkürler :)

merhaba cnm bu yazıyı yazalı çok olmuş ama ben faydasını gördüm gerçi kendi salaklığımdan dolayı bebeğimi kaybettim.. adetimin 2. günü incir kürünü uyguladım 5. günden itibarende havucu başka kapta kaynattım inciri başka kapta sonra karıştırdım öle içtim 21 gün regl günümde testim pozitifti ve ben açık ameliyat geçirdim dermoid kistim alındı sol yumurtalığımdan 1.5 yıldırda bebeğim olmadı ameliyattan sonra bu kürü uyguladığım ay hamileydim ama mobilya mağzasında çalışıyorum müşteri koltuğun yatak mekanızmasını açarmısınız dediği için zorlandım be 1 saat sonra kanamam başladı nasip değilmiş ama bu kür çok iyi önce ALLAHIN izniyle sonra bizim gayretimizle rabbim hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.havuç ve incir kürünü dün içmeye başladım benim sorum adetin ilk günlerinde mi başlamak gerekiyordu benim adetin ortasında başladım ve kullanımı yine incir kürü ile aynı şekilde mi??21 gün içip 7 gün ara mı vericez?

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.havuç ve incir kürünü dün içmeye başladım benim sorum adetin ilk günlerinde mi başlamak gerekiyordu benim adetin ortasında başladım ve kullanımı yine incir kürü ile aynı şekilde mi??21 gün içip 7 gün ara mı vericez?
. Adetin ikinci günü diye biliyorum cnm bende öyle başladım içmeye 7 günüm kaldı benim bakalım ne sonuç alıcaz. Aynen 21 gün uygulayıp 7 gün ara sonra tekrar 21 gün :KK66:

. Adetin ikinci günü diye biliyorum cnm bende öyle başladım içmeye 7 günüm kaldı benim bakalım ne sonuç alıcaz. Aynen 21 gün uygulayıp 7 gün ara sonra tekrar 21 gün :KK66:

teşekkür ederim canım benim adet düzensizliği var hormon testleri smear sonuçlarım hep iyi çıkıyor.bu ay yumurtlama takibine başladık klomen kullandım pazartesi doktor bu ay gelme büyümemiş büyümez dedi korktum,başka doktora gittim o da doktorun yanlış yönlendirmiş yumurtalıklarında sorun yok dedi anlamadım...umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur.

X