iNCiMiZ EN GÜZEL HEDİYE OLDU BANA :)

benim kızımınki uzadı bile hemde iki tanehihoyyythihoyyyt

doğum günün kutlu olsun bebeğinin incisi de hayırlısı olsun senacecim nice mutlu yıllara

canım,,,maşallah güzeller güzeli kızına.yirim ben onun ilk dişini.hayırlısı olsun tatlım
doğum günü de kutlu olsun melek yavrunun nice nice sağlık dolu yıllara

senace ve yabgu cum gecmis dogum gunleriniz kutlu olsun...aileniz le huzurlu yillar dilerim sizlere.... incinizde hayirli olsun senace cim.....darisi bizim basimiza....

Doğum günün kutlu olsun canım, gerçi gölgede kalmış doğum günün:) daha önemli bişi olmuş dimi, ne sevimli de bir hediye olmuş, çok mutlu oldum okurken gülümseme geldi yüzüme, darısı bize canım,artık iki elini birden sığdırmaya çalışıyo ağzına çünkü

sena canım hayırlı olsun dişin nazlı gözün aydın .. darısı merveme ..Şeniz

gözün aydın cnm darısı bizlere...

bızımkıler de kocamna oldular ısırınca kotu oluyo yaaa

Ayy cok mutluyum bizimde alttan 2 dişimiz cıkmış :sm_cool:hic haberim olmadı kızlar:teytey: inş. sizinkilerde sorunsuz atlatırlar:1closedeyes::asigim:

gözün aydın arzucum darısı bizlere...

adasu gözün aydın olsun canım inşallah diğerlerinide sorunsuz atlatır kuzucuğun.

adasu cum gozunuz aydin....darisi bize ve cikmayanlarin basina.....

gözünüz aydın kızlar sizin bebişlerin dişleri çıkmış bizimkinde hala bi tık yok

oy oy oy yerim onlarii benn .. gözünüz aydin gülümm

ADASU GÖZÜNÜZ AYDIN, NE HEYECANLI DEĞİLMİ?
DARISI SIRADAKiLERE...

inş. babası sürekli bakıyım bakıyım diye deli oluyo cok güzel bişi ya darısı sizlere kızlar gögüsümü biraz acıtmaya başladı ama olsun :asigim:

hayırlı olsun incileriniz canım valla temmuz bebekleri pek erkenci çıktı.bakalım bizim duru hanım ne zaman çıkartacak.

Bİzde aynı şekilde bekliyoruz ama tık yok bizimkindede hala sadece salya akıtıp ellerini ağzına koymaktan başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…