Selülit inanmıyorum selülitim gerçekten azalıyorrrr:))))

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

winnie1981

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
80
1
1 aydır bi losyon kullanıyorummm ve bugün bacaklarımdaki selülitin azaldığını gördümm ...kızlarrrr bu bir mucize paylaşmak istiyorumm ama reklamda olmasın şimdi nasıl yapalımm .isterseniz böyle bir çözüm bekleyen bayanlar mail atın

suana kadar attıgım msj sayısı az oldugu ıcın özel mesaj atamıyorum acaba siz bana özelden sölermisnz? yada burdan sölemenizde sakınca yok galiba cnkü herkes yazıyor kulladıklarının markasını

Ürün ismini buradan yazabiliyorsunuz. Zaten reklam yapıyorsanız bunu site töneticileri mutlaka anlar :) Ama msj sayınız çok az olduğu için zaten ilk tepkiler acaba reklammı olacak:KK3:

Ben de özel msj ile ulaşamıyorum.Sizden özel msj bekliyorum..Paramızı işe yarayacak şeylere yatıralım hiç değilse;değsin.

Giriş tarihi : 13-04-2011
Yazılan ilk mesaj konu : inanmıyorum selülitim gerçekten azalıyorrrr:))))

Buram buram reklam kokuyor. :KK20:

ben kremlerin geçireceğine inanmıyorum selüliti kusura bakmayın ama bol spor şart çok az spor yapmama rağmen buna inanıyorum:KK75:

kesnlkle sadece krem olmuyo kızlar spor şart iyi beslenme şart genlerden şanslı değilsnz kremlere çok güvenmeyn :KK70:

:)) kızlar zaten spor tabii şartt ama yanında da bitkisel bişey kullandım .reklam kokuyor diyenler olmuş .sadece hep okuduğum forum yazılarana bende üye olarak katılmak istedim .daha yeni bir üyeyim .sadece paylaşmak istedim merak edenlere özel mesajla bilgi vericem .teşekkürler.isamimi bi paylaşım sağlamak istemiştim sadece.

Yazsın bence bakalım neymiş en azından araştırma lüksümüz var.Herkes her ürün adını yazıyor merak ettim gerçekten yazarmısın?

ben de merak ettim açıkçası. çünkü hiçbişey yapmadan bir tek kremle selülitler gidiyorsa zaten o kremin faydasından çok zararı vardır...:KK50:

stevia selülit yağınında olduğu bir set aldım .her aktarda bulunmuyor .yine kadınlar kulübünde bir arkadaş yazmıştı ankarada mısır çarşısı baharat diye oraya gittim 2 aydır kullanıyorum .çayı var,yağ sabun ve lifi var.önceleri pek inanmadım ama benim bacaklarımda vardı o epey azaldı .öneririmm...özelden bende msj göndereyhince yazdım artık .

arkadaşlar annem yaklaşık 1 yıl önce menepoza grdi ve bacaklarında hiç selülit olmamasına ragmen birden bacakları portakal kabugu gibi olmaya basladı okadar kötü görüntüsü wardıki sirkeli su içmeye başladı benimle brlikte ben zayıfladım o zayıflamadı bacaklarında hiç selülit kalmadı eskiye döndü bence denemeizde fayda var:KK9:

arkadaşlar annem yaklaşık 1 yıl önce menepoza grdi ve bacaklarında hiç selülit olmamasına ragmen birden bacakları portakal kabugu gibi olmaya basladı okadar kötü görüntüsü wardıki sirkeli su içmeye başladı benimle brlikte ben zayıfladım o zayıflamadı bacaklarında hiç selülit kalmadı eskiye döndü bence denemeizde fayda var:KK9:

denemekten zarar çıkmaz :KK74:

X