inanılmaz canım sıkkın

mariya82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
32
0
arkadaşlar sebebini bilemediğim ruhumda bir daralma ve sıkıntı var o kadar daralıyorumki nefes alamakta zorlanıyorum.iş yerinde çok sıkıntılı günler geçiriyorum.ne yapacağımı bilemiyorum.....

patronumuz düne kadar bir arkadaş gibiydi şirketin kuruluşundan itibaren biz hep çekirdek kadrıyduk fakat artık şirket para kazanmaya başladı ve patronumuzla yabancılaşmaya başladık buda bana çok koydu onca emeğime yazık diyorum iş arasam mı diye düşünüyorum

arkadaşlar sebebini bilemediğim ruhumda bir daralma ve sıkıntı var o kadar daralıyorumki nefes alamakta zorlanıyorum.iş yerinde çok sıkıntılı günler geçiriyorum.ne yapacağımı bilemiyorum.....

allah dahabüyük sıkıntı vermesin:CüvCüv::CüvCüv:

canim konu yanlis yerde acilmis...bir derdim var'da olcakti sanirim...

sana nasil bi zarari var ki ta baska is aramayi düsünüyorsun? hemen alevlenme bence sabret canim.. isini seviyorsan hic birakma.. patrondanda tabi benim düsüncem bu arkadas gibi olmaz.. ve konuyu derdim varda acsan daha iyi edersin

sana nasil bi zarari var ki ta baska is aramayi düsünüyorsun? hemen alevlenme bence sabret canim.. isini seviyorsan hic birakma.. patrondanda tabi benim düsüncem bu arkadas gibi olmaz.. ve konuyu derdim varda acsan daha iyi edersin

kuruluşundan itibaren gece gündüz o şirkete emek verdik gerek maddi gerek manevi düne kadar şirket bizden soruluyordu şimdi ne olduysa herşeye hesap sorulur oldu anlamadım.

kim sıkıntılı günler geçirmiyor ki, insan bu durumlarda işte başını dik tutmalı.. biliyorum zor oluyor ama yapmak zorundasın.. stres kalbe cok zararlı bunu bil...

evet haklısın zaten birgün kalpten gidicam gibime geliyo ben olaylara çok duygusal bakıyorum galiba ondan bu denli üzülüyorum ama elimde değil

evet haklısın zaten birgün kalpten gidicam gibime geliyo ben olaylara çok duygusal bakıyorum galiba ondan bu denli üzülüyorum ama elimde değil

boşver, yalnız dogdun yalnız ölürsün bu dunyada, kimsenin seni uzmesine de izin verme benceyerimseniben

sakın işini bırakma ve çabanı artır.bazen patronların işe ve elemana bakış açısı ve beklentileri değişir.yani ilk kurulurken sadece o aşamayı düşünür sonrasında daha farklı şeyler.onu anlamaya çalış ve ona göre davran.ama şu kriz zamanı işten ayrılma sakın.hem de kuruluşuna katkıda bulunduğun bi şirketten.eminim ilerki yıllarda daha da ilerleme şansını bulursun

arkadaşım kendini bırakırsan daha kötü oluyor pozitif düşünmeye çalış

hoşgeldin canım insanlara güven olmuyo her işte bi hayır vardır demekki başına böyle bi şey gelmesi gerek ki bir daha yaşamaman için bazı insanlar böyle işte güven olmuyo arkadan vurabiliyolar görmemişlik bunlar gibisi için olsa gerek valla ben böyle bir tavır yapmaya utanırım o kadar yardımınız oldu da ne yüzle yapıyor insan kendinden utanır onun gözüne bi gözükür var bırak Allahından bulsun göreceksin ki o da karşılışığını bulur sende iyilik ettiysen iyilik bulursun canım lir bu kişiden olmasa bile başlkasından iyilik ge

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…