İnanç Tuğram (02.02.2009- saat:12:10)

esencen

Tuğram ömrüm benim (ESEN)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
241
0
41
Merhaba kızlar biraz geç oldu ama Tuğram ile o kadar meşgulümki pc.ye oturmak aklıma bile gelmiyo,bu arada sizlerde umarım iyisinizdir,çoğumuz anne olduk artık Allah hepimize yavrularımızı bağışlasın....gelelim doğum hikayemize süprizzzzz
bilenleriniz var normal istememe rağmen üç doktorun öneriside sezeryan olunca mecburen öyle oldum...TUĞRAM için doktorumuz gün verdi ve doğum sabahı geldi çattı...çantamızla yola koyulduk,annemler,kayınvalidem,eşim ablamlar yani anlayacağınız baya bi kalabalıkla hastaneye vardık delikafadulden odamıza yerleştik ve doktorumuzu beklemeye başladık..11 dendi ama 12 gibi sezeryana alındım , spinal anestezi ile oldum gayet rahattı ama sonrası biraz ağrılı oldu tabi ve ilk ayağa kaldırılışım ki doğumdan 6-7- sat sonra oldu bu,bebek gibi düşmekten korktum... ,,eşimin beni ameliyathaneye kadar götürmesi kameraya çekmesi ve ağlamamak için kendimizi zor tutmamızla o güzel duyguyu yaşamaya girdim.eşimi içeri almadılar ama ben kameramı soktum içeriye ve o güzel anı kayıtta tutabildik sositosositoTuğramın sesi o güzel duyguyu yaşamam ve Allahıma şükretmem 12:10 da dünyaların benim olması ile başladı...ve devam ediyo...hala kendimde değilim herşeyim oğlum olmuş,uykusuz gecelerim bile değer...Allah'ım herkese bu güzel duyguyu yaşatsın...:nazar:

canim benim nekadar güzel yazmissin öyle
Allah anali babali saglikli büyütmek nasip etsin oglusunu , sanada cok gecmis olsun cnm ins. dikislerin iyilesmistir
seni ve kücük Tugramizi kocaman öpüyoruz darisi tüm bekleyenlerin ve istiyenlerin basina cnm Şeniz

Ne guzel, cok sevindim, Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin.
Peki oglusun kac kilo kac santim dogdu?
Oglusunla saglikli gunler diliyorum canim :)

Tebrik ederimmm,ne güzel anlatmışsın ya.Benimde oğluşum olucak kısmetse darısı başımıza,o günler bi gelsede bizde anlatsak ayy ne güzel olur :CüvCüv:

X