Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İnanamıyorum!

Kumralada_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
174
0
Kızlar bu sabah göğüslerime baktığımda resmen inanamadım o kdr dolgunlaşmışlardı ki artık ellerimden dolu dolu taşıyorlar ve aşırı derecede etli olmuşlar dün bya bi pastırma yedim çemen fln varya üstünde ondan mıdırki çünkü hiçbişi yapmıyrm dolgunlaşsnlar die?

ayy çok güldümm:))) pastırmayla alakalı olur mu ki:)) heheh bendede bi gün uyandığımda böle birşey olsa keşkeekaydirigubbakcemile3 gelecek yorumları bende seninle takip edecem

çemen acayip büyütür. göğüs büyütmede 1 numaralı bitki o...bende öemen tozu yiyorum..faydasını görüyorum..masaj falan da yapmıyorum öyleyken artık büyüyolar..

evet evet anlat nolur ya geçmeye başladılar brz :/ kesinlikle işe yarıyacağına inanırım ne anlatırsan

Çemen otunun çayını içsek yararı olur mu ki? ya da yağı varsa yağını sürsek? nick_im kaç cm büyüme sağladın çemenle?

çemen acayip büyütür. göğüs büyütmede 1 numaralı bitki o...bende öemen tozu yiyorum..faydasını görüyorum..masaj falan da yapmıyorum öyleyken artık büyüyolar..

ay canım nerdesın çatlıcaz ,ınternette de çemen tozu olan bı formul vermısler ,demek kı var bı fazydası ama nasıl kullandın sen

ya benimde aklıma takıldı 1 hafta önce yemiştm bende pastırmayı o zamandan beri baya bi dolgunluk e ağrı var şimdiye kadar bi çok şey denedim hiçbirinde böyle olmamıştı...aklımı bozcam bu gidişle yaa

ben cemen otu tozunu baLLa karıstırıp yemegı denedım oLmamıstı kızLar tadı we kokusu berbat mıgdem nasıL buLandı anLatamam bende toz aLmayın yaprak aLŞıp kaynatın bn kustum 1 kasık bıLe yutamadım

gecen sene petek dinçözün programında ömer coşkunda açıklamıştı çemenin göğüs büyüttügünü ama dedınıgız gıbı kokusu cok fena akannehir

Son düzenleme:
amaan ben de gerçekten işe yarayacak bi formül buldun sandım, boşuna heyecanlandırma insanları.

ya arkadaşlar bi günde nası büyücek ya çılgın mısınız :)) kumralada cnm senin adet dönemin filan yaklaşıo mu olabilir mi?

hayr dha 15 gün fln var ve bnm adet günlerimde bu kdr şişme olmaz asla şmdi o ilk gördüğümki gbi değil ama ynede çok dolgun utanmasam resmini çekicektm bildiğin güzel dolgun meme şeklindelerdi iki saat ağzm açık aynaya baktım ya

isilindil ayrıca azcık yavaş yorum yap memelerin yüzünden azar yicek halim yok :S ayrıca bulmuş olabilirim

Kızlar bugn arkdşlrmda söledi göğüslerimin dolgunlaştığını herzaman gydiğim sütyenin demiri havada duruo kaldırıo memişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…