İnanamıyorum

ibolya

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
6.231
23
44

:1shok::1shok: nasıl yaaaaa. 9 ay boyunca anlamadınmı hıc hamıle oldugunu. tekmelerını de mı hıssetmedın. o nasıl oluo yaaaaa:1shok:

Bence sen gir doğur,belki de doğurmuşsundur ha,odalara bak istersen,belki saklamışsındır da hatırlmaıyorsundur.

çok ilginçmiş gerçekten insan hamile olduğunu anlamazmı hemde 9 ay gececek ve hiç farketmeyeceksin
çok garip yaa
:1shok:

sırnaşık şey:roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 aayhhiihi çok güldüm yaaa

Doktorum piskolojik hissetme olmaz dedi şişkinlik vardı kilo sandım Ayrıca lütfen dalga geçmeyiniz piskolojik hissetmemişim

yaaa ıyı hos da bı kere hamıleyken adet gorulmez ordan şuphelenmen lazım bı kere. hadı 9 ay adet gordun dıelım bu bebe hıc mı tekmelemedı senı. en ufak bı kıpırtı da hıssetmedın mı. hele kı son aylarda karnını delıp cıkacakmıs gıbı kuvvetlı tekmelerken. valla ınanıp ınanmamakta kararsızım.ımkansız bısey. psıkolojıyle de alakası oldugunu sanmıorum. senın psıkolojın ayrı bebegın tekmelerı ayrı CADIARZU

OLduu hemen inandımşakkıdıSen onu benim küllahıma anlatt şakkıdı9 aylık hamilee anlamıyorsun pehhşakkıdı

git işine yeter artıkya abuk zubuk şeylerle
böğle hassas bi konuda insanlarla dalga geçme
bence hemen acill bakırköye git seni orası paklar..

arkadaşım kiminle dalga geçtiğini sanıyorsun sen
birazdan banlanınca görürsün gününü

Aynı gun ıcınde nası hem 9 aylık hem de 1 gunluk hamıle kaldın sen yaaa

Nerelısın kuzu sen marsdan felanmı

Marsın hangı semtı bı de hele

Kızlar ses etmeyin doktor kendi haline bırakın dedişakkıdı-tatlicadiarzu-

yeter ya bu salaklık
yaptığınız resmen salaklık ve saçmalık
on yaşında çocuk musunuz siz
kiminle dalga geçiyorsunuz az kaldı grileşince görürsünüz gününüzü
başka bi nick alın gelin yaptığınız salaklığa devam edin oldu mu
yazık yahu bu nasıl eğlence anlayışı yazık

Bu alıntılar sizin bugün gönderdiğiniz mesajlardandır..Ne demek istediğimi anlamışsınızdır sanırım..
Konuyu incelemek üzere kapatıyorum ve diğer açtığınız tüm konuları.
Lütfen başka başlıklar açıp buradaki güzel paylaşımlarda bulunan insanların ve hamile arkadaşlarında kafasını bu şekilde bulandırmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…