İnanamıyorum hamileyim kızlar hamile!!

muzurperi

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
1.004
10
kızlar inanamıyorum hamileyim allah herkese nasip etsin 8. ayımda olduuu işte hamileyimm çok mutluyum dualarım sizlerleeeeeeeeeeeee:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim canım,allah tamamına erdirsin.İnşallah darısı benim gibi isteyen herkesin başına.

tebrikler cnm allah sağlıklı eli ayağı düzgün bi evlat nasip etsin rahat bi hamilelik ve rahat bi doğum nasip etsin inşallah.allah tüm isteyenlere nasip etsin dualarını bizden eksin etme cnm :)

Tebrik ederim canım:nazar: inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin ve sağ sağlim alırsın bebeğini kucağına:ecrin_bebek: darısı benim ve isteyen herkesin başına:Saruboceq:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah belirtilerini paylaşırmısın bizimle

canım tebrik ederim hayırlı olsun darısı başımıza inşallah galiba senin bu ay içine doğmuştu canım başlık açmıştın akıntı ile ilgili hadi bakalım tekrar hayırlı olsun özel bişiyler yaptınmı bu ay ilaç falan kullandınmı canım paylaşırsan sevinirim

merhaba muzurperi.öncelikle seni çok tebrik ediyorum.Allah hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah. akıntısı olmadığı halde hamile kalan varmı diye bi başlık açmıştın hatta 3 gün önce test yapıp negatif çıkınca üzülmüştün.şimdi bu gün yine idrar testi mi yoksa ka testimi yaptırdın.başka belirtin varmıydı .göğüslerin falan şişmiydi yoksa sadece belinmi ağrımıştı. sen hissetmişsin zaten. benim de 3 günüm var ama benim umudum yok .çünkü hayalkırıklığı yaşamak istemiyorum.senin adına çok sevindim canım

Tebrikler arkadaşım.. daha bı kac gun once akıntı yoksa olmaz mı dıe karamsırlığa düşmüştün..

Demekki o seninle birlikteymiş o zamanlar.. şu an düşünmesi bile çok güzel, hadi gözün aydın..

Sweetbaby nin sorularını cevaplamanı bende dört gözle bekliyorum. Bu da bizim için güzel bir yol gösterici olacak.

:nazar:Gözün aydın canım.
Bebişin de sen de Allaha emanet olun.
Rabbim tamamına erdirsin. İsteyenlere nasip etsin İnşaallah.:nazar:

tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başınaa.s.

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..kusura bakmayın geç cvp yazıyorum..dualarınız ve iyi dilekleriniz için çok çok çok teşekkür ederimm.. benimde dualarım hep sizlerle olacak.rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin en önemlisi bu..

gelelim en önemli konuya hala inanamıyorum bigün buraya başlık açacağım belirtilerimi yazacağım hiç aklıma gelmezdi....okadar ümitsizdimki son zamanlarda....
bende problem yok ama hamileliği kolaylaştırdığını söyleyen ablalarımın ısrarlı tavsiyelriyle adetimin 3. gnünden itibaren her gün bi bardak adaçayı içtim..10 gün kadarda 1 tatlı kaşığı çörekotu bal tarçın...
eşimde pproblem olup olmadığını bilmiyoduk ama sigara kullandığı için keçiboynuzu kürü 1 hafta sabah akşam daha sonra sadece akşamları yatmadan..
ilk defa bu ay bunları yaptım daha önce pek uygulayamamaıştımm..ayrıca bu ay ilişkimizde pek olmadı nomalde 14. gün yumurtluyosam eğer biz sadece 9. ve 11. günler beraber olabildik çalışmalarmız yarım kalmıştı mecburen... demekki allahım isteyince ol diyince oluyomuş.. aama içimde bi his vardı bu ay sanki daha erken yumurtladım gibi geldi zaten...

belirtilerse....
benim günüm geçmedi henüz.. pazar günü adet olmam lazım 12 gündür inanılmaz bel ağrılarım vardı... sürkli sızlıyodu ve dün artınca acile gittik... ve doktor ilaç yazdı... eşiim dediki önce test yaptıralım sonra kullan.. ve kan testi yaptırdık ve POZİTİFF ne için gittik neyi öğrendik.. 2 gün önce idrarda çıkmamıştı...
yani en büyük belirtim bel ağrımm 2 -3 gün önce beni rahatsız etmeyen sigara kokusundan tiksinmem
dün itibariyle hafif baş dönmeleri vede adet olacakmışım gibi ağrılar bacaklarıma doğru iniyo hala var her saniye var .. pedimi bile almıştım heran adet olacakmışım gibi... göğüslerim sanki diğer aylardan daha rahat meme ucum filan kararmadı acımıyo mide bulantım yok şimdilik ama olacak bunlar biliyorumm..

allah hepinize nasip etsin çok tuhaf bi duyguu benimkinide tamamına erdirsin

canım çok sevindim..
her hamile haberini aldığımda gözlerim dolu dolu oluyor..tanısamda tanımasamda..
Allahım tamamına erdeirsin inşallah..
ve tüm diğer arkadaşlarım için dualarım..

X