İmom omega kullanan var miii

merhaba ben 7 haftalık hamileyim hamile kalmadan bir ay önce imom omegaya başladım şuna hala içiyorum bu ilacı bütün hamileliğim boyuncamı içecem bir bilginiz varmı bu konuda
Canım ben hamileligi mi ilk öğrendiğimde 2 kutu folik asit bitirdim ardından 2 kutu ımom şu anda artık vitamin magnezyum kalsiyum kan ilacına başladık. Sanırım bitmicek hamilelik boyunca ilaçlar

Canım ben hamileligi mi ilk öğrendiğimde 2 kutu folik asit bitirdim ardından 2 kutu ımom şu anda artık vitamin magnezyum kalsiyum kan ilacına başladık. Sanırım bitmicek hamilelik boyunca ilaçlar

Canım bende şaun 5 haftamdayım hala kullanıyorum 16 haftamda kontrolüm var bakalım başka ilaca başlayacakmıyız geçen gittiğimde demir ilacına başlarız dedi heralde bebeği görünce heyecandan unuttum :))

öyle oluyo canım bende ultrasona girince soracaklarim gidiyo aklımdan ama kan değerlerini korumak için ilaçlara devam edelim dedi olsun bakalım bi kaç ay daha sabredelim

Konu acilali baya olmus ama insallah biri yardimci olabilir. Banada doktorum yazdi iMom vitamin hapini ama ben yutkunmakta baya zorlaniyorum kocaman hap takilip kaliyor bogazima. Bu hapi kullanan baska hamileler varmi ve ayni sorunu onlarda yasiyormu. Birakmakta istemiyorum bebegim gerekli butun vitaminleri almasini istiyorum ama hapi yutmak beni mahvediyor resmen yutana kadar bogazim yirtiliyor sanki. Alternatif vitamin haplari varmi bir bilgisi olan??

Bnde hep imom kyllandim yutmasi zor olabilir ama en iyi vitamin diyebilirim . Alisiosun zamnla . Once aksamlari yutuodum mide bulantim artinca gunduze aldim bol su ic ardindan

öyle oluyo canım bende ultrasona girince soracaklarim gidiyo aklımdan ama kan değerlerini korumak için ilaçlara devam edelim dedi olsun bakalım bi kaç ay daha sabredelim

Bnde hep imom kyllandim yutmasi zor olabilir ama en iyi vitamin diyebilirim . Alisiosun zamnla . Once aksamlari yutuodum mide bulantim artinca gunduze aldim bol su ic ardindan

merhaba
bebeklerinizde bu vitaminlerin faydasını gördünüzmü yani bu kadar multivitamin kullanmak gerekli mi diye düşünüyorum

merhaba
bebeklerinizde bu vitaminlerin faydasını gördünüzmü yani bu kadar multivitamin kullanmak gerekli mi diye düşünüyorum
Merhaba ben hamile kalmadan bir ay önce başladım dr tavsiyesiyle suan bebeğim 6.5 aylık oldu şükür çok rahat bir hamilelik geçirdim bu ilaçların etkisi Var mi bilmiyorum ama bebeğinin gelişimi çok iyiydi faydası olduğunu düşünüyorum ben

Bende yarın almyo düşünüyorum özellikle içindeki iyot katkısından dolayı
Doktor vermiyor bi anlamı yok diyor ama yaptıgım arastırmalar bebegin zekasına 11 puan arttırdıgını gösterdigini söylüyor hatta emzirirken bile kullanılmalı diyor

yaa bende aynı senın gıbı düşünüyorum

omegaa 3 olan balıkları bizim burada bulamıyoruz , kızıma hamileyken hiç vitamın kullanmadım balık yedi ama çokta bir faydası oldugunuz sanmıyorum ilkokul 3 gidiyor ve gerçekten dersleri anlamakta zorlanıyor , dogumdan sonrada içirdim ama meger onunda dha sı yuksek olanlar işe yarıyormuş yani anlıyacagın onlarda boşa gitti ,

şimdi çok şükür gene hamileyim ve kesinlikle ımom kulanmak istiyorum , çok yakın arkadsımın aynı yaşta çocugu var o kullanmış ve şimdi derlerini kontrol bile etmiyoruz diyor , deliye dönüyorum cunku ben saatlerce ders anlatıyorum ,

eşimde saglıkla ilgili maşşalah hiç bir bilgi sahibi değil dr gerek yok derse kesin bana alma çocuga birşey olur der , çunku 2 yıldır uğraşıyoruz olsun diye ,

ama ben sadece yediklerimizle yeterli oldugunu düşünmüyorum. cuma kontrolum var ve dr inşallah kullan der.

Çok uygun bir vitamin 12. Haftadan sonra veriyor doktorlar
Benim eski dr iyot var diye hipotroid oldugum için vermedi ama ben tam tersini okuyorum aksine iyot eksikliği hipotroid yapabilir diyor yayınlar. Gittim kendi kendime iyot testi yaptım doktora gösterdim aşırı yetersiz cıktı. Ama yinede kesin kanıt yokmuş diye bana iyot takviyesi vermiyor ama canan karatay ayşegül çoruhlu hep iyot tavsiye ediyor troid sorunu olanlara
Bende 10 hafta kaldı doguma ama yinede başlıcam
Bir arkdasımda hipotroid doktoru özellikle verdi iyotlu folik asit. Bende balık yiyemedim mide bulantılarından. Şimdi zaten balık sezonu bitti buzhabe balıgı heryer. Omega 3 alıyorum 1 aydır bunuda eklicem takviye olarak gerçi içinde varmış omegada

hayırlısıyla dogur inşallah canım benımmm, darısı olmayanlara isteyenlere inşallahhh

Bende 12. Haftaya kadar elevit kullandım. Şuan imom omega kullanıyorum. İçindeki folik asit miktarı beni endişelendiriyor. Şuan 14+4 günlük gebeyim. Gebelik sonuna kadar alacakmıyız bu folik asiti.
Evet yutması biraz zor taktik geliştirmek lazım Ben tam boğazımın ortasına getirecek şekilde yutmaya çalışıyorum yoksa takılıyor boğazıma :)) gündüzleri kahvaltı üstüne tok karnına içiyorum

Merhaba ben tüm hamileliğin boyunca kullandım ve dr kullanabilirsin dedi ileriki aylarda onunla birlikte demir ilacina baslamistim bende kahvaltı sonrası kullanıyordum.
Allah tamamını erdirsin benim bebeğim suan 9.5 aylık oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…