İmkansız ask

yalniz4160

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
4
-45
Merhabalar aranıza yeni katıldım ve şöyle bir sorum var sizlere evliyim çalıştığım yerde birine aşık oldum o da evli ve ona açıldım fakat ondan beklentim olmadığını sadece bilmesini istediğim için i mesajı yazdığımı söyledim mesajima cvp vermedi bende tepkisini öğrenmek için yüz yüze konuştum saygı gösterdiğini nötr olduğunu belirtti olumsuz davranmadi sonrasında da .eşiyle foto paylaştı ben gördükten sonra yıkıldım ve baya mesafe koydum araya bugün de neden trip attigimi sordu ben de sebebini söyledim ve bana ne böyle tamamen iletisimsiz nede bazı şeyleri uçlarda yaşamak istemediğini normal bir hayat istediğini söyledi yine eskisi gibi konuşmaya başladık kendimi geri çekemiyorum ona karşı o da tamamen uzak durmak istemiyor yani araftayim ne yapmak istediğini tam anlamadım acikcasi

Merhabalar aranıza yeni katıldım ve şöyle bir sorum var sizlere evliyim çalıştığım yerde birine aşık oldum o da evli ve ona açıldım fakat ondan beklentim olmadığını sadece bilmesini istediğim için i mesajı yazdığımı söyledim mesajima cvp vermedi bende tepkisini öğrenmek için yüz yüze konuştum saygı gösterdiğini nötr olduğunu belirtti olumsuz davranmadi sonrasında da .eşiyle foto paylaştı ben gördükten sonra yıkıldım ve baya mesafe koydum araya bugün de neden trip attigimi sordu ben de sebebini söyledim ve bana ne böyle tamamen iletisimsiz nede bazı şeyleri uçlarda yaşamak istemediğini normal bir hayat istediğini söyledi yine eskisi gibi konuşmaya başladık kendimi geri çekemiyorum ona karşı o da tamamen uzak durmak istemiyor yani araftayim ne yapmak istediğini tam anlamadım acikcasi
Boşan sonra ne halt yiyeceksen ye tatlım

Beklentin yoksa neden açılıyorsun bilse nolacak? Bok varmış gibi gidip açılmışsın adama birde utancından susacağına. Birde yıkıldım diyor beter ol. Yuva düşmanı REZİL. Sen ve senin gibi iğrenç insanlar yüzünden ne yuvalar yıkılıyor ne erkek-kadınlar hak ettiği evlilikleri yapamıyor. Umarım kocana yakalanırsın

Yok bugün sinirlenmeyeceğim, hayır sinirlenmeyeceğim😫

fakat ondan beklentim olmadığını sadece bilmesini istediğim için i mesajı yazdığımı söyledim
Beklentiniz olmasa adama duygularınızın bahsetmezdiniz. Kimseyi kandırmayın şimdi. Ahlaksızlığın daniskası yaptığınız. Gidin boşayın eşinizi, kurtulmuş olur sizden. Adamdan da uzak duramıyorsun iş değiştir, milletin yuvasına da çomak sokma!

X