Jinekoloji ilşkiye girdim kanser mi oldum

cileklidondurmali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2022
10
3
21
selamlar yaklaşık 1 senelik ilişkim var. ara ara cinsellik yaşıyoruz. en son ilişkimizden 3-4 gün sonra genital bölgemde kliterise yakın sol tarafa kayan büyük bir sislik oluştu ilk sivilce sanmıştım. sonra şişliğin baş kısmı oluştu incelediğimde kırmızı beyaz yara gibi şeyler gördüm sisliğin başında. endişelendim çok ağrıyor. kaşıntı falan yok. ilk başlarda çok sıktım aşırı acıyordu. şuan napacağımı bilmiyorum. ailemde kimsenin ilişkim olduğundan haberi yoktu. böyle bir şeyi onlara soramıyorum çok korkuyorum beni anlamazlar ne yapmalıyım? internette araştırdığımda vulva kanseri olabileceği yazıyordu bilgili biri bana napmam gerektiğine yardımcı olabilir mi? DÜZENLİYORUM BİRAZ İĞRENÇ bu sabah uyandığımda tuvalete gittim kendimi yıkıyodum. sıkmadım oraya bişey yapmadım ama şiş kısımda kendiliğinden akıntı farkettim peçeteyle sildiğimde çok fazla sarı su gibi seyler geldi. suya göre daha kıvamlı. sonra da minicik bir kan geldi. şişlik geceye göre hafifledi fakat hâlâ şişlik var. ağrısı da biraz azaldı. sizce iltihap mıydı gelen şey ne olabilir?

Son düzenleme:
Kadın doktoruna gidin doktora ailecek mi gidiyorsunuz nerden bilecekler gidin

Geçmiş olsun

teşekkür ederim. ilk defa doktora tek başıma gideceğim.
Sakın sıkmayın veya iğne falan batırmayın doktor size gereken bilgiyi verir

Daha yaşın çok küçük ah be kuzum ne acelen vardı neyse lütfen korun ailenden korkup doktora gidemezken nelere kalkışmışsın korunki birde hamileyim nasıl evde düşük yapabilirim diye konu açma

Bende kıl kökü iltihaplanması olmustu,öyle bir şey olabilir,kadın doğum uzmanı onu patlatıp antibiyotik vermişti.oyle bir şey olabilir,doktora görünmeden bir şey denemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…