İlkokula başlayacak olan çocuğum için bakacak kimse olmaması

Nefesimmmsin

💙26.07.2017 ❤️15.07.2021💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2017
3.724
10.645
31
Herkese mrb
Kızlar oğlum temmuz 2017 doğumlu olduğu için okula göndermedim.bu sene 7 yaşında başlayacak. Çalışan anneyim 3 yaşındaki oğlum kreşe gidecek ama oğlum okul çıkışı bırakabilecek ne bir yerim ne de bir gündüz bakımevi tarzı bir yer var şimdiden çok karamsar ve mutsuzum .Benim durumda olup ta ne gibi çözümler buldunuz acaba nasıl üstesinden geldiniz.
Bu arada deprem bölgesindeyim ve konteyner da kalıyorum.

Benim bazı işyeri okula yakın olan arkadaşlarım çocuğunu okuldan alıp işe geri gidiyor mesai bitiminde beraber çıkıyorlar. İşiniz müsait mi bilmiyorum ama uygunsa bu da bir seçenek.

Benim bazı işyeri okula yakın olan arkadaşlarım çocuğunu okuldan alıp işe geri gidiyor mesai bitiminde beraber çıkıyorlar. İşiniz müsait mi bilmiyorum ama uygunsa bu da bir seçenek.
Tayinim yeni çıktı ve başlar başlamaz izin aldım pek bir umudum yok o konuda ama müdüre ( bu arada müdür de yeni gelen biri benim gibi ) söyliyecem tabii bakalım artık

İş arkadaşım 3te çocuğu evde karşılayıp 5e kadar oyalayacak, ödevini yaptıracak oyun ablası buldu çok rahat etti

Bir veli ile anlasın ücret karşılığı çocuğunuza bakabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…