ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

honeycim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
1.249
0
--------------------------------------------------------------------------------

slm ben de hamiş olduğumu yeni öğrenenlerdenim .henüz dr a gitmedim.dr a gidip kalp atışlarını duyan var mı.kaç haftalıkken gittiniz acaba?yazarsanız sevinirim. ben biraz bekleyip öyle gideyim diyorum.testimi 12 mayısta (4 gün önce)yaptım.(adet günümde).sizce de bekleyeyim mi arkadaşlar?: alkisalkisalkis

ben 5+2 ken kesyi gördüm cnm..2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi bana....

valla arkadaslar bende ayni seyi düsünüyorum hesaplayiciya göre suan 4+2 günlügüm yarin öbür gün dr ye gitsem acaba gözükürmü kese nette de okuduguma gore dr ye erken gitmeyin bazen kese gec gözükür moraliniz bozulabilir yaziyodu ama ben cokta merak ediyorum

Selam kızlar..Ben de 8+1 haftalık hamileyim.Keseyi 5+2 haftamda kalp atışlarını 6+4 haftamda duydumm..
Kese görmek için sabırsızlanıp doktor verdiği tarihten erken gitmiştim ama şükürler olsun ki gördüm minicik bebeğimi...Sizlere kısmet olsun kızlar.Çok güzel bir duygu...

inşallah canım ya .bende düşük yaptığım zaman 6+2 haftalıktı ve duymuştum kalp atışlarını ama şimdi merak ediyorum acaba gitsemmi .şimdi tam 5 haftalığım.herhalde gitmem ama beklerim gitmişken hem keseyi hem kalp atışlarını görmek isterim.senin kaçıncı bebeğin drGunay?

sen kaçıncı bebeğini bekliyosun ??ben düşük yaptığımda bebek 6 haftalıktı?düşme sebebi tansiyonum yüksekti.senini neydi?

ya arkadaslar ben bugun dr mi aradim taaaa bidahaki cumaya randavu verdi o zamanda bebek alti haftalik olucak,acaba beklesemmi yoksa yarin baska bi dr ye gidip en azindan kan testinide yaptirsam mi diyorum ama dr daha cok kucuk gözükmeyebilir dedi 6 haftayi bekle hem keseyi hem kalp atisini görürsün dedi ama ben o zamana kadar nasil sabredeyimCADIARZU

ben de sizlerle aynı durumdayım. perşembe gideceğim doktora. hesaplayıcılara göre 4+4 üm. inşallah hepimiz sorunsuz geçiririz..

şişkinliğim arada girip çıkan ağrılarım var bir şeyler oluyor karnımda ama acaba ney delikafadulden

ben de aradım dr umu bana 1 hafta sonra gel dedi ama ben gitmiycem 1 hafta daha beklicem.madem 6.haftada duyuluyomuş kalp atışları ben de sabredip beklerim 1 hafta daha

bende 7+5 günlük hamileyim..keseyi 5+4 günlükken kalp atışlarını ise 6+1 günlükken gördük..kalp atışlarını görünce anlıyosunuz zaten bebeğinizin olacağını..çok güzel bir duygu,allah isteyen herkese nasip etsin..3 hafta sonra tekrar gidicem doktora..bu arada allah kısmet ederse doğum tarihim 3 ocak :)

selam hanımlar, kalp atışlarını 6 haftalıkken vajinal ultrason ile gördünüz herhalde değilmi, benim üstten yapıldı o nedenle 8. haftaya çağırdı tekrar görmek için.

arkadaşlar sizebir şey sormak istiyorum ben üçlü test yaptırıcam sigara içtiğim üçlü teste çıkıyor mu acaba eşimle gidicem çok korkuyorum

cnm ben daha üçlü test yaptırmadım ama geçen hafta ikili test yaptırdım orda sigara diye bölüm vardı kullanmıyor yazıyordu ben onlara daha önce bu konuyla ilgili bişey söylememiştim kanımdan anlamışlar yani anlıcan ama korkmana gerek yok testin sonucunu hemen vermiyolar doktora eşinle gidersin testin sonucu almaya da gelecek değil ya bence tedirgin olma doktorlar zaten günde 4,5 taneye izin veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…