Ilk Sancim

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
5.202
9
kızlar dün akşam 7 gibi ilk ağır sancım geldi
inanmıyorum ya doğurcam sandım
gözümden yaş aktı
1 dk falan sürdü
oğluşum fırlayacak sandım
çok korkuyorum nasıl dayancam asıl sancılara
sizlerde de oldu mu
bide karnım iyice indi yakın mı nedir doğumum haftaya kontrolümde
33+4 üm

doğum için erken henüz.ayrıca ilk sancı öyle filmlerdeki gibi bağır çağır olmuyor.
bence zaman kaybetmeden doktora git.eğer hakikaten böyle şiddetli bir sancı vurduysa istenmeyen bir şey olmuş olabilir Allah korusun...

korktum şimdi gerçekten mi
ama oğluşumun hareketleri iyi hala
doktora gitme şansım yok köydeyim
telefon açıp sorayım
belki de ben abarttım ama yaş geldi yani gözümden canım mı çok hassas yoksa
aslında daha önceleri adet sancıları gibi geliyodu ama dün akşam ki ağırdı
teşekkür ederim

canım benımkılerde basladı ama ole cok asırı sıddetlı degıl ama hep bır oncekınden agır oluyor sancılarım kac haftalık oldukı senın bebişin
dıkkat et canım kasmaa kendını ozamanda cok acıtıyo sancııı

canım korkmaaaa..yalancı doğum sancısı o.bişeyi yoktur Allahın izniyle inşallah bebişinin..

kızlar benımde basladı dogum sancılarım sureklı gelıp gıdıyo 34 haftalık oldum normal ıstıyorum bebegımın kafası asagıdaydı hep ama donmus cok korkuyorum sezeryan olcak dıye gecen 2gun boyunca hastanedeydım sancılarım duzenlı cıktıgı ıcın nts de erken dogum rıskım varmıs serum ıgne falan yedım bılmıyorum yaa off ama morelman sıfırım yanı kıslar

kızlar Allah hepınızı acısız kurtarsın ınsallah.. ben normal dogum yaptım korkmayın cesur olun hemen kendınızı bırakmayın dogum yapıyorum bılıncınde olursanız ınanın dogum daha kolaylasıyor normal dogumda sıze sızden baska kımse yardım edemez sız basaracaksınız......

teşekkür edim kızlar ama sanırım başladı yalancı doğum sancıları
33+5 oldum içimde bir his hep erken doğum diyo
hayırlısı artık

ben 35+1DEYİM AMA ÖYLE ŞİDDETLİ Bİ AĞRIYLA KARŞILAŞMADIM YALANCI SANCIMDA OLMADI SADECE ADET SANCISI GİBİ SANCI HİSSEDİYORUM BU SANCI MI YALANCI SANCI

bugün banada oldu..ama adet sancısıdan daha ağırdı..nefesim kesildi..ama dinlenince geçiyo.dinlenince geçmiyosa o zaman gerçek doğum sancısıymış..bide 10 dak 3 defa 50 saniyelik kasılmalar halinde gelirmiş gerçek doğum sancısı...ya ben alttan kesiyolar yaa ondan korkuyorum.youtube dan izledim ç0ok korkunç..kadınlar nası bağırıyo..ama ne olursa olssun bu çocuklar bi şekilde çıkıcak :) yapcak bişi yok

bu arada bende 35.haftama başladım..hep erken doğum gibi bişi var içimde nedendir bilmem

ya dün gece bende agrıyla uyandım kasıklarımda adet sancısından birazcık daha kötüydü acaba dogumdada böyle mi oluyo yani böyle oluyosa korkacak bişe yok

kızlar akşam benimde ilk sancım geldi çok garipti tarif edilecek gibi bir şey değil herhalde yalancı doğum sancıları başladı, içimde bir his hep erken doğum olacakmış gibi geliyor.
hayırlısı artık Allah hepimizin yardımcısı olsun

kızlar belime yavaş yavaş ağrılar giriyo
ama alt tarafımdan çıkıcak gibi çoçuk ya
acaba çatı mı geniliyo ne dersiniz
antreman yapıyo kemiklerim ama acı veriyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…