Bölgesel İncelme İlk radyofrekans seansımda toplamda 13 cm inceldim

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

MonaPisa

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
5.889
67
52
Bugün 6 seanslık ilk radyofrekans ve pasif jimnastik'in ilk seansına girdim.
Öncesinde ve sonrasında yapılan ölçümlerde toplamda 13 cm incelme var.
2. seans sonrasında gözle görülür şekilde hissedeceğim söylendi farkı, bekleyip göreceğiz.
Merak eden olursa buradan bilgi verebilirim.

merhaba,
nerde yaptırdınız acaba öğrenebilirmiyim?birde uygulama nasıl oluyor?

Ben Ankarada'yım, evime yakın açılan yeni bir yerde yaptırdım.
Uygulama kolay 1 saat sürüyor, yarım saat radyofrekans, yarım saat pasif jimnastik.
İncelecek bölgeye jel gibi bir şey sürüyorlar sonra da ultrason başlığı gibi bir aletle o bölgeye kuvvet uygulayarak masaj benzeri bir şey yapıyorlar.
Isı 42-43 dereceye kadar çıkıyor ama acı ya da yanma olmuyor.

bende ankaradayım yardımcı olabilirmisiniz bu konu hakkında ? yaptırdığınız yer neresi ve ücreti ne kadar ?

bende ankaradayım yardımcı olabilirmisiniz bu konu hakkında ? yaptırdığınız yer neresi ve ücreti ne kadar ?

Yaptırdığım yer Atakuleye çok yakın. Kampanya fiyatıyla 6 seans radyofrekans + 6 seans pasif jimnastik 480 TL. Özelden bilgi verebilirim ama dilerseniz 1-2 seans daha devam edeyim, sonuç yine bu şekilde olursa deneyin siz de.

Yaptırdığım yer Atakuleye çok yakın. Kampanya fiyatıyla 6 seans radyofrekans + 6 seans pasif jimnastik 480 TL. Özelden bilgi verebilirim ama dilerseniz 1-2 seans daha devam edeyim, sonuç yine bu şekilde olursa deneyin siz de.

bende anakaradayım özelden yazamıyorum banada mesaj atarmsınız nerede yaptırdıgınızı rıca etsem

Merhaba,

Forumda daha önce ankara'da radyofrekansa gittiğinizi yazmışsınız.

Neresi olduğunu özelden yazabilir misiniz?

Bir de sonuçlar ne kadar kalıcı oldu?

Benim zayıflamaktan çok karın ve kollardaki cildi toparlamak, çatlakların görüntüsünü azaltmak için ihtiyacım var. Önerir misiniz?

Teşekkürler.

Bugün 6 seanslık ilk radyofrekans ve pasif jimnastik'in ilk seansına girdim.
Öncesinde ve sonrasında yapılan ölçümlerde toplamda 13 cm incelme var.
2. seans sonrasında gözle görülür şekilde hissedeceğim söylendi farkı, bekleyip göreceğiz.
Merak eden olursa buradan bilgi verebilirim.

X